losowe komentarze
A wy znowu.
Ania najlepsza i najładniejsza ze wszystkich siatkarek na świecie uwielbiam ją. !!
widze ze bogusia ma stringi fajnie weszly ci w pupe
śląsk wrocław zawsze królem był i królem będzie!!!!!!!!!!!!!!
jesteś ładniejsza od tej poprzeniej tej no Klaudii Sz.
Cóż za piękne wybicie piłki:D
Mariusz jestes boski......
nie Agnieszka tylko Ania !!
Emil jesteś świetnym żużlowcem ;) Na 27 kryterium asów byłeś super ;) Życze Ci powodzenia :) Polonia górą ;) Mam nadzieje że wejdziemy do ekstraligi ;) Pozdro dla prawdziwych fanów ;*
zgadzam, sie smutno jest bez Kasi ona tak świetnie gra.
Ochyyyyyddda!!!!
Labirynt Fauna?
yes ebi werry gut
Ja tam nie wiem czy on ma laske widocznie tak
Milena jestes najlepsza koffam cie
Szkoda, że przegrali :( Ale nie zawsze można być zwycięzcą :D Najważniejsze, że mamy 4 punktową przewagę :) A Arisza całkiem ładna... :)) Emil ma szczęście :D
JASON JEST SPOKO BO ZOSTAŁ W ATLASIE NA NASTĘPNY SEZON
Nasze kochane siatkareczki;)
Zamknij sie ty gumisu!!!!!!!!!!!!
jesteś najlepsza :) nie kumam o co chodzi z czepianiem się waszego wyglądu?! wyglądasz rewelacyjnie i super sie poruszasz :) może niektórzy powinni sobie sprawić dobre okulary mecze bo zwracają uwagę na totalne pierdoły zamiast zachwycać się tańcem w waszym wykonaniu!
Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali :
:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Heh gratulacje za wygrany mecz
Pozdro dla ByDgOsZcZy!!!!
Jak pan mógl znecac sie nad Ania Baranska przeciez to najlepsza zawodniczka czy pan tego nie widzial?! Pan nie widzial prawdziwego talentu?!
bez kitu dziewczyny powinny zająć się już zakładaniem rodzin a nie machaniem tyłkami! są stare i powinny dać sobie już spokój. miały swoj czas i na tym koniec
Nie jest zadowolony bo chciał wygrać..Ja byłem bardzo Mi sie podobało
glupia ty jestes BJIUo porylo cie ona jest suuuuuuuuuper
to jest skok szpagatowyy?? ;
; ehh...masakra!!umiem lepiej!!
Mariola Zenik i tak jest najlepsza :)
Zawsze i wszędzie???? WE Wrocławiu pokazał taką klasę że, koń by się uśmiał!!!!! hahaha!!! Ale i tak u nas przegraliście!! A u siebie przegraliście z ATLASEM!!!!! CO za wstyd!! buhahahahahaha!!!!
Ja też trenuję siatkówkę i wiem jak to jest,gdy ktoś nie patrzy na grę tylko wygląd...Kurek to wspaniały siatkarz, nadzieja polskiej siatkówki.
Ale trzeba przyznać,że każda dziewczyna czy kobieta,kiedy ogląda mecz mężczyzn zawsze komentuję. O ten jest przystojny,ładne ma oczy itd. Tak już jest ;p a po kryjomu można kochać Bartka, ale zostawcie to dla siebie ok ? ;) Nie mówcie o tym ludziom czy np. Bartkowi jako hotfanki bo to wam nic nie da, a tylko pogorszy sprawę.On napewno ma dziewczynę i nie zwraca uwagi na jakieś inne laski . to prawda szkoda ale trzeba się pogodzić ;p
Szkoda,że nie można pokazać swojej urody i charakteru Bartkowi :(