losowe komentarze
21.Wrzesień tj.Niedziela Godz.11.00 Stadion Stali Rzeszów Wielki Derby Rzeszowa!!!Wszyscy Na Derby Idziemy W Barwach Kazdy Ma Szalik Ze Soba Obowiazkowo!!!Pozdro Radomiaczek, Igloopolek,Widzewek!!!STAL RZESZÓW Fans!!
Joasia najlepsza nasza zawodniczka powinna grać w pierwszej 6 !!! Jest moją siatkarską idolką ;D
jacko ty niewychowany poćwiszu
szkoda że panowie nie staną po jednej stronie siatki w meczach klubowych..........
nicki to frajer bez jaj
lubie ten zespol ale malo zdjec jest w gazetach pris ja was zbieram niech bedzie was duzo z gazetach:)
najlepsi kibice FALUBAZU oczywiScie os.przyjazni
oby tak dalej !!
nie dość że urodziwy to i przesympatyczny w wywiadach
co to kurwa, Papież przyjechal do Orbity?:D:D
co tam jest napisane na tym bialym plutnie?
swiru nie czepiaj sie. wazne, ze sie starali ;-)
chyba nie ma az sie dziwie ale nie jestem pewna
troy z leszna
jonsson
iversen
A ty chciałbyś w lustrze zobaczyć takie odbicie ? Dlatego się nie przygladają.
Ludziom to sie nudzi... zreszta mi tez ale takich glupot nie pisze
drogie dzieci, przenieście się na gg, n-k, facebooka czy coś tam
Kocham Daniela Nermarka ;
*
Chociaż ma dziewczyne,ale to co ;P
Jesteś liderem KMO w pełni znaczenia tego słowa,wracaj do zdrowia szybko,jesteś potrzebny !!!!
ile masz lat
eRCa ja ci mówię wprost: odpierdol się od mariusza wlazłego to jest mój siatkarz a ciebie tak samo jak i twoje zdanie o tym zawodniku mam głęboko w dupie.tyle chciałam ci powiedzieć.
ssssssssuuuuuuuuuuuupppppppppeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):)
Sylwia.. KOCHAM CIĘ !!!!
sufa, co ty chcesz. Bardzo ładna. Ale do boju =] Bo tutaj chyba małe zreyzgnowanie ;)
Boże jakie one są stare! Dobrze, że są nowe cheerleaderki w Śląsku!!!
jest przystojny i świetnioe jeździ, a jak da się sprzedać to wogule przestanę się interesować żużlem.
Już jeden koleś mu na naszej klasie pisał żeby wrucił do Częstovchowy, ale nasz Ryan chyba nie zostawi Torunia dla byle kogo ( mam na myśli Częstochowę)
Moglybyscie zajac sie jak gra a nie tylko patrzycie na wyglad xD większość z was nie wie o nim nic w siatke wygrywa najlepszy a nie najładniejszy(nie wiedzialyscie?) zal was bo wywniowskowalam ze do madrych nie nalezycie heh dajcie spokoj co nie moze miec dziewczyny nie ma prawam byc szczesliwy bo ma takie zrypane fanki? Dobrze byscie sie czuly gdyby ktos wam zabronil miec chlopaka?
anorektyczka? nie sądze
ludzie zastanówcie się czasem co tu wypisujecie, bo większość komentarzy to zwykłe bzdury... jesteście wszyscy żałośni
heh panowie my możemy sobie oniej pomazyc ale miec taką reprezentantke jak ania to zaszczyt :D
Zengi jesteś super!
Leigh IMŚ 2008
moge sie zalozyc
nikt z nim nie ma szans xD