losowe komentarze
no, no wiedzę,że po wczorajszej wizycie w naszej szkole Lijewskiego i Jaszki dziewczyny zaczeły się interesować sportem:) no, ale rzeczywiście wczoraj było świetnie. ale Magda ma racje Lijewski był jakiś dziwny, może zmęczony? Może jeszcze kiedyś Nas odwiedzą w końcu tata Lijewskich uczy u Nas WF:) hehe, a chłopcy rozdawali autografy przez dobre 2 godziny lekcyjne, które nam nauczyciele odpuścili:)
Ladne sa zdjecia nie powiem :)
ależ śliczna ta siatkareczka
Hahaha przegrali na własnym stadionie!! NO ale to było do przewidzenia wkońcu WTS był faworytem Tego spotkania.I mieliśmy Lepszy o wiele lepszy skład niż Polonia!!! WTS MISTRZEM JEST!!!!!
No galeria super, ale ta dziołcha na zdjęciu to CUDO - zdjęcie to jest genialne, aż się wierzyć nie chce, że nie ustawiane... Chyba wrzucę na tapetę.
jak już coś to bombowe, a nie 'bąbowe' :P
spotkaly sie dwie fajne dupy
fajne dupy!!
Niesamowita magia i pozytywna energia bije z tego faceta:))) Po meczu jestem Nim urzeczona...... Niezwykły:)))))))))))))))))
dajcie fotki marmy!!!!!!!!Świetnie jeździsz podoba mi się oby tak dalej.Trzymaj się.
ALE JESTEŚ CIASTECZKO
Bartek jest najlepszy najfajniejszy najprzystojniejszy, wiem o tym dobrze ale weźcie się dziewczyny ogarnijcie!!! To że jest super ciachem nie znaczy wcale że trzeba mu wyznawać miłość na każdym kroku w szczególności że na 100% was nie zna!!!Też bardzo lubie Bartka ale też za to jak gra! Zgadzam sięz osobą która napisała że żadna z was nie wiedziałaby o jego istnieniu gdyby nie był takim wspaniałym siatkarzem! Teraz jeszcze słówko do Bartka:jesteś moim ulubionym siatkarzem,wspaniałym i pod względem gry, i pod względem wyglądu, mam nadzieje że Cie kiedyś spotkam;)
Bo co???????????
Niezłe ciasteczko z tego Andreaska,mniam mniam palce lizać!!!!
Polskaaaa!!! Ahhh piekne 3 miejsce ;D
Mamy nadzieje, ze uda nam sie 1 zdobyc ;))
Ale on slodki ;))
Oczywiście powinno być WSPANIALI
śliczne laseczki... więcej fotek poproszę;)) hehe pozdro=
Bo to sa Rybnickie laski dlatego takie ładne^^
piszecie,że jest za chuda... a u nas czepiają się, że sąza grube..;/ to jakie wam opowiedają?
super fotka macieju
ale ty jestes piekny
A co tu tak cicho po ostatnich wpisach nic tu się nie dzieje ;-)
A GDZIE SMOLAREK
Przyjedźcie do Torunia sobie zobaczyć słodziaków xP
hej ja jestem z sokołowa i tez nazywam sie karolina majewska xD
ale z POlski czy Rosji
Tyle wolnego miejsca. Lenka może zmieść ich z parkietu.
ZAWSZE CHCIAŁAM GRAĆ JAK ONE. MAM 15 LAT I GRAM OD 9 LAT DZWOŃCIE SPONSORZY 660915689
daj skopiowac zdjecie tty chamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zawaliscie gra... a co do minek to kazdemu sie zdazaja podczas meczu