losowe komentarze
Na tym zdieciu Basia wyglada wspaniale. Ma dziewczyna cos takiego w sobie ze ... wzroku nie mozna od niej oderwac. Szkoda ze nie tanczy juz na Slasku !!!
oni są sliczny;) boscy normalnie;);*
No galeria super, ale ta dziołcha na zdjęciu to CUDO - zdjęcie to jest genialne, aż się wierzyć nie chce, że nie ustawiane... Chyba wrzucę na tapetę.
dajesz Nati!:)
Pewnie myslal wtedy o mmnie ;)
ćwok na drużynowym pucharze świata to dżokera pokazał
APATOR &Ruch 1 za wszystkich wszyscy zza 1 nego xdd :)))
jest najlepszy
Mi pasuje;)
zdjęcie roku!! ;D
Jest boski :P:D
Ania Werblińska Najcudowniejsza i oczywiście Najładniejsza siatkarka na ŚWIECIE :)
Nasza kochana "LIBERO";
***********
Świetne obrony...tylko Mariolcia umie tak bronić;
************************
w kazdym calu cialko ma piekne;)
Hmmmm..Jaki przystojniaczek.:-)Zarąbista foteczka ..Macius szalejesz..Buziaczki mua,mua:
:*:
witam.widzę tutaj fan club Bartka Kurka:)racja świetny zwodnik widać było w trakcie ostatnich meczy z Wenezuela.Naprawde wielki talent i szacunek dla niego za to chyle czoła i tyle...jego życie osobiste jego sprawa dla mnie najważniejsze że jest świetnym siatkarzem.Fakt,że przystojnym ale przepraszam nie bądźmy dziecinni bo jest przystojny to go zaraz kocham i już.jak w czasach przedszkola kiedy kochalo się Michała Wiśniewkiego.Proszę bądźcie poważne i dajcie chłopakowi żyć:)pozdrawiam prawdziwych kibiców siatkówki!!:)
Nie, mam psa.. buhahhhaahah.
Piekna dziewczyna. Zycze gry w pierwszej szostce. Pozdrawiam!
nawet tu klaun z wrocławia bedzie pajacowal
troy jest slodki
NIE nawidze Poloni!!!!!! WTS GÓRĄ
Ania Baranska 178 cm, idealna do mojego wzrostu 191 :D
piekna siatkarka,jak modelka!
JAREK JESTEŚ SUPER MY SIĘ JUZ WIDZIELIŚMY POZDRO I BUZKA DOZOBACZENIA :)
Ja juz całkiem zmieniłam zdanie o Bartoszu :) tak jest przystoiny ale tez dobrym zawodnikiem :) oby tak dalej za kilka lat jak Bedzie Taki sqad jak teraz i będzie grac w nim P.kurek :D Polska w siatkówce będzie nie do pokonania:) Pozdro dla nich:*
jest piękny
być taką siatkarką jak ty... o tym marzę...jesteś świetna...
Młoda jesteś wielka, genialna, i co tu bede owijał w bawełne kocham cię jak reszta narodu
Boże jaki on jest przystojny !! Najładniejszy ze wszystkich chłopaków na świecie !! Kocham Cię ! :*
Taa jasne niby jak to roszyfrujesz?? A wogóle wiesz jaki to język???