ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: sobota 12 grudzień 2009
Mistrzowie Polski Vive Targi Kielce rozbili we Wrocławskiej Hali Orbita AS-BAU Śląsk 46:29. Naszpikowany reprezentantami Polski uczestnik Ligi Mistrzów ani przez moment nie oddał pola mocno osłabionym rywalom z dolnego śląska.
losowe komentarze
to nie Agata Kasprzak tylko Malgorzata Morka
że niby skok szpagatowy? xD
czytam ten ostatni komentarz i placze ze smiechu!!! jesli ty sie znasz na choreografii i jestes zawodowa tancerka to ja ksiedzem biskupem!!! ogarnal mnie blogi smiech.....:)))))))))))))) hahahahahah rewelacja komentarz brawo hit tegorocznego sezonu! gratuluje wysokiej jakosci opini zawodowa tancerko!:)))))))))
gratulacje z piątego miejsca, nastempnym razem będzie lepiej
jest odlotowa
Nad czym się zastanawiacie.
kocham Cię bardzo;
***<3
fajne brzucho;)
nienormalny~!! wyglada jak wyglada?! to sliczna dziewczyna jest!!
Aniu jestes najpiękniejsza na całym świecie królowa siatkówki chcial bym sie z toba spotkać porozmawiac nauczyć sie od ciebie dobrze grac Buziaki da ciebie :-* :-* :-
:-*:- pozdrów wszystkie dziewczyny :)
mam od Niej autograf ;d
sportowe pozdrowienia dla Pauli
wesołych świąt
czesc tez jestem cheerleaderka....pieknie wyszlas na zdjeciu...
kocham<3 ;
ach...ten puk
Grand Prix w Lesznie było super widowiskiem. Pzdr Miłosz!!!
No ja wiem o tym ale i tak nie dorównuje Sullingerowi i sieć cicho!@!!!
... zajebistego i z fantyazją to ma fryzjera
świetnie grasz.
Czy naprawdę podczas całego meczu nie zrobiłeś innych moich fotek, na których bym wygladała jakoś normalniej? Tragiczne są te niektóre fotki.
Wyglądasz znakomicie :) a tanczysz obłędnie, podziwiam :)
3 ŚLICZNOTKI ;)))
Ja mysle zo tomek golob powinien zostac w Tarnowie a nie tam gdzie idzie ja go lubie ale on jest sepy na kase i dlatego z tarnowa odchodz i to mujwniosek
dzisiaj go widziałam :D
pochodzi z mojego miasta i był na zakupach akurat jak ja też :D
Przegraliście.A GREG HANCOCK nie dał czadu. p.s.to było brutalne czyż nie p.s.2brutalność to podstawa
najlepszy trener żużlowy w polsca,lepszego nie ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krzysztof powodzenia samych sukcesow .Jestes podobny do dziadka.zyczy rodzna zChorzowa.
Boshe ale słodko Krisu$$$ wyszłeś!!!
Wogóle Ty jesteś taki słodziasty i Twój braciszek Tez!
Kocham!!!
Pozdrawiam:^
droga fanko, Bartek za parę dni kończy 22 lat,a a nie 23!
jakie ładne chłopaki, uwielbiam oglądać wasze mecze:) chciałabym was zobaczyc na zywo:)
Dokładnie zgadzam się z ewcią on jest siatkarzem oraz reprezentantem polski i co z tego że, jest przystojny. Powiem tak że jest jedna szansa na milion że on umówi się z którąś z was. Jego gra jest świetna ma nie samowity zasięg w ataku i bloku można brać z niego przykład ponieważ ciężka praca prowadzi na szczyt może zamiast wypisywać jaki on jest przystojny zróbcie coś pożytecznego ze swoim życiem.:);)