ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: sobota 12 grudzień 2009
Mistrzowie Polski Vive Targi Kielce rozbili we Wrocławskiej Hali Orbita AS-BAU Śląsk 46:29. Naszpikowany reprezentantami Polski uczestnik Ligi Mistrzów ani przez moment nie oddał pola mocno osłabionym rywalom z dolnego śląska.
losowe komentarze
Niezłe zdjęcie i ten błysk w oku... Tylko pomarzyć
jak odpaliłem tę strone to wpadłem w podziw że takie aniele chodzi po wrocławskich ulicach
Nie mogę się doczekać, kiedy EPI w końcu zmieni swój ohydny logotyp, żeby nie szpecił ubrań dziewczyn, i żeby lepie się dopasowywał do dynamizmu i piękna tańca i dziewczyn!!
niezłe ciacho
mamy mistrza połowe wywalcztłeś ty sam ligh
rosner wyglada jak mysz z brygady RR
Li Li Li Adams kocham cie
Oliver jestes Piękny!!!! takie śliczne ciachoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś czadowy
Prawdziwi Kibice ! XDDD
13 maja minie rok od momentu kiedy sie w TOBI zakochałam !!! Także to chyba MIŁOŚĆ...
Mam zdjęcie jak nie masz koszulki !! Jesteś Zaje*isty !!!
Anka jesteś zajebista.
ładna Dziewczyna na pierwszym planie ta z szalikiem obok łysego Pana ;) choć Ta w białym też fajna ;]
heh druga od lewej:]...(pierwsza od lewej to Daria ja Kasia i Ania)... pozdrawiam cieplo:)
Hyzy ... oo my GOD .... CHAMMMMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Spójrz jedną stronę wstecz ;] Dlaczego mam pozostać dłużna ? ^^
Piekna dziewczyna miodzio
ale zajebista ta Kaska Nova,az miło popatrzec
Kocham Cię Bartusiu ;]
Najlepszy
x333
Nie no, takiej laski to jeszcze tu nie widziałam ;)
jarek jest ok
Dawaj Kuba dawać Polska
Aniołku bardzo się zmartwiłem na wieść że znalazłaś się w szpitalu i grałaś w
Tureckim Stambule mecz ...
Ten trener to jakiś nieodpowiedzilny facet !
Mam taką nadzieję że się tylko zaziębiłaś i to nic poważnego ... i że wkrótce wrócisz do pełni zdrowia ...
Wiem że Muszyniankę czeka teraz mecz ze Stalówką z Mielca na której debiutowałem i ciężki bój z FK VK Crveną Zvezdą Belgrad na wyjeździe
Ale Twój organizm musi odpoczywać
Martwię się ...
Wracaj do zdrowia !
Przesyłam gorący Całus ...
Twój nawierniejszy Fan ...
pięknie wyszłaś jak zwykle dla mnie jesteś aniołem który uszczęśliwi wszystkie smutki
Hahahaha pseudokibice weź sie ty karol nie kompromit?j żal d..e ściska
Cudooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooowna jest <3
Koledzy z WROCKA jedziemy na mecz do torunia zabieżcie:szaliki,trąbki,flagi i coś sie jeszcze wymyśli...a macie szalik apatora?? jak macie to zabiezcie a jak nie to sie kupi na miejscu,jeszcze zabiezcie butelki i race wiecie doskonale po co one będą.Wezmiemy jeszcze zimne ognie i barwniki w kolorach klubu POZDRO:)
byłam w czwartek na żużlu i było zajebiście niw ważne ze przeglaliśmy tak się tbawi CKM tak się bawi CKM pozdrawiam ...
Janne jest bardzo fajnym kolesiem. Zawsze chodzi po boisku uśmiechnięty.
Dla swoich fanów jest miły masz szacuneczek i napewno jako osoba poza boiskiem też milutki jest. Bardzo Bardzo Bardzo cię lubie .Jesteś Boski POZDRO ;
;*;*;*;
Z ataku! a jaka z zagrywki !! Zibi jest troche bardziej szalony niż Bartek i taka jest różnica pomiędzy nimi:)A śliczniejszy jest Bartuś chociarz to pewnie dlatego że wolę spokojniejszych:))