ilość zdjęć w galerii: 22
data dodania: piątek 02 październik 2009
W pierwszym spotkaniu rundy zasadniczej Mistrzostw Europy Kobiet w siatkówce, Rosjanki, jedne z faworytek, pokonały nie bez trudu Hiszpanki 3:1. Reprezentacja Rosji ma na koncie komplet 3 zwycięstw.
losowe komentarze
dominiko, napisz do mnie.... mindskaner@poczta.fm nie będe pisał dlaczego chciałabyś napisać.....napisz :)
O jejku ale się nim jaracie .xpp. Spoko gra, jest przystojny i tyle! ;). Ja oczywiście wole nożną ale po nożnej jest ręczna ;p. Każdy grasz z naszej reprezentacji ręcznej jest cool włącznie z trenerem ;d. I nie dawajcie komentarzy typu: " o jejku on jest boski zakochałam się w nim" WTF? To jest żałosne... a Michał jest the best i to trzeba mu przyznać ;).;p
Fletcher jest cool era powinna go zatrzymać na dłużej
to zdjęcie to majstersztyk
kleju sie nawąchałeś że Ci tak twarz wygięło?? Pozdro
chyba w ogrodzie botanicznym. troche przesadziles z retuszem wody z fontanny, widac ze bylo poprawiane, a oryginalne wyszlo by super !
ekstra dupcia
GKS WYBRZEZE Martin ! ! !
razem studiujemy...
Tak może by się śmiał ,bo jest on skromny i
nigdy się nie chwali swoimi umiejętnościami .........
Ale dla niektórych jest wzorcem.....
Panie Gacek gratulacje w takim razie i dla żony również :) Szczerze mówiąc to mam to w nosie czy ma dziewczynę, czy nie ;) Po prostu same sobie zaprzeczacie, Natalia pisze, że nie ma, Dziewczyna BK, że ma, no ale tyle zdań co ludzi :) Co do siatkówki fakt to piękny sport, ja osobiście trenuje zupełnie co innego, ale siatka pozostanie zawsze moją drugą pasją :) Pozdro dla wszystkich miłośników SIATKÓWKI :)
a myślisz ze ona ucieszy sie z takiego komentarza?-nie sadze... Myślę nawet, że może czuć się urażona, ale jak widać ty jesteś jeszcze na zbyt niskim stopniu ewolucji, aby to zauważyć! to naprawde świetna dziewczyna a ty chcesz ją tak poniżyć?! - nie ładnie!!!
Cześć "Stal", masz gg, jak masz to mógłbyś mi dać numer? Pozdro.
czasami jak nie ma czym zwrocic na siebie uwagi to zostaja tylko krotkie spodniczki
A GDZIE SMOLAREK
ciacho a do tego najlepszy boskie ;];]
jestes super jezdzisz niezle trzymam kciulki papapapapapcccccccccccccccccccccccoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo;lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll]
dziad andersen spszedal nam nisztsza polski
przeżył
TAK JEST LEIGH ADAMS RZADZI. MISTRZ SWIATA 2008. POZDRO DLA WSZYSTKICH KTORZY SA ZA ADAMSEM
Zatkało kakało??!! WTS Mistrzem Jest!!!
Ja sie nie zgadzam Apator Toruń-DMP 2008
Intar Ostrów Wielkopolski-wchodzi do e-ligi
MISTRZ... :
:
zajebista jesteś :
WOW!!!!!! ale sikory
super pani wyszła
już sie nie mgoe doczekać następnego treningu
z panią jest świetnie i nauczyłam sie już dlugo ustać ze szpagatem ;
;
pozdrawiam
Kto lubi Golloba t. ja wogule nie lubie jest dla mnie glupi
Piotrek może kiedyś przewieziesz mnie na swoim motorku??P:P
pan damian jest tchebest bardzo ale to bardzo pana lubię i pozdrawiam to wsystko napisał łukasz guziak kibic żużlowy ks s.s.a unia leszno pa-pa pozdrawiam pa-pa
Damianku tak trzymac:D:D kiedy wyskoczymy na kole ;) buziaki