ilość zdjęć w galerii: 41
data dodania: niedziela 02 sierpień 2009
Nieco w cieniu zamieszania związanego z licencjami i aferą korupcyjną wystartowała piłkarska Ekstraklasa. W pierwszej kolejce Śląsk Wrocław podejmował Cracovię Kraków. Wrocławianie po bramkach Sebastiana Dudka i Krzysztofa Wołczka zwyciężyli 2:0.
losowe komentarze
jest strasznie miła i fajną dziewczyną :D pozdrówka
bardzo Ynteligentne komentarze widzę ;]
marcel !!! gdzie ty byłeś ze o tobie nie wiem ?!/ ;
**
Wierny kibic Legii Warszawa :) (L)
Mariusz wlażły jest bardzo dobry w tym co robi po co sie tak napalacie on dla was jest tylko marzeniem pewnie i tak na większość z was by nie spojrzał ale to to tak poza margionesem jest ładny to fakt nie zaprzecze ale po co sie tak odrazu podjarywać pozdrowienia dla cie bie mariusz
No Przystojniaczek:
*
Wymiata najlepszy ze wszystkich
biedny AJ kolejny sezon ktory pechowo sie dla niego zaczał
chciałbym zeby mnie tak przyjeła w ramiona jak ta piłke
o co chodzi panie sedzio
Ania jest zajebista :) z wygladu i jak gra w siatke :) byla w nowym saczu na meczu gwiazd :) kocham ja :* :)
To prawda....jesteś cudowna
fajna dupka
mam tak samo na nazwisko .;DD jak MArcin .<3 x33
On ma zagiete te palce...!!! A Runuś jak zwykle klasa!!!
Milka, będzie może na łysą pałkę :-P Co o tym myślisz? Dobrze mi będzie? :-P
super morten imax
Z takim składem to my nie mamy czego szukać w extralidze...Nie zawodzi tylko Emil i Andreas..(P)ozdrawiam
Edytko jesteś boska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no elasnie
wypowiedż do daga morze tak ale dziewcyne morzna rzucić więc jest nadzieja
Jedziesz TOMEK!!!!
no zgadzam sie jest najleprza na świecie:)
h1 skład
Ania...Ty sie taka słodka zrobilas!!! nie poznaje!:)) chyba zakochana;P
Tamten komentarz pewnie też bym skasował (zresztą wiem, kto go napisał ;-) ) ale jako że była już odpowiedź do niego o "żmijce" to zostawiłem.
Jesteś cudownym skarbem dla naszej reprezentacji. Bez ciebie niema gry, ani zwycięstwa.!!!!! Buzi@3k!
Zajefajne zdjęcie- warte zobaczenia!!!
SZCZAKOWIANKA JAWORZNO PANY!!!
i po co takie zdjecie wrzucasz? jarasz sie tym ze masz ujecie z majtkami? moze bys sie postawil w sytuacji dziewczyn?
fuj i na dodatek tańczyć nie umie