ilość zdjęć w galerii: 10
data dodania: piątek 05 czerwiec 2009
Zbudowana za 15 milionów złotych multimedialna fontanna jest od teraz jedną z atrakcji Wrocławia. Położona tuż przy Hali Stulecia w środku pergoli posiada 300 dysz wodnych tryskających nawet na 30 metrów, imitujących mgłę a nawet ogień. Największą atrakcją jest jednak ekran wodny o powierzchni 700m kw., na którym to przy specjalnych okazjach wyświetlane będą laserowe prezentacje ruchomych obrazów.
losowe komentarze
yhff
ZADYGISTE CO ZA ZIOM TO DODAŁ
Smieszny ten slask ;/ WZL!!!
Bardzo chciałabym zostac tak dobrą siatkarką jak anna werblińska ...... zainteresowałam się siatkówką jak miałam 5 lat muj dziadek jak miałam 5 lat nauczył mnie odbijac i serwowac i atakowac potem zaczełam ogląnac mecze siatkówki zainteresoałam się nnną werblińską potem ja byłam w klasie 2 zaczełam chodzic na treningi siatkówki jusz 3 lata chodzę i myśle kiedy zostane siatkarką chce zostac tak dobrą siatkarką jak anna werblińska gdy mam zawody w szkole z piłki siatkowej i myśle sałyczas o niej że zostane siatkarką tak jak ona anna tesz pochodzi z małego maiteczka jest to świdnica .. ja tesz pochodzie z małego miasteczka króry się zazywa głuszyca.. anna osiągneła to wszystko bo się nigdy nie podawała i ja chcę byc tak jak anna zostac siatkarką i nigdy się nie poddawac tak jak ona mażenie love anna fajnie ja by ten list anna werblinska zobaczyła i przeczytała..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kocham
bardzo piekna siatkarka
Masz racje... na szczęście :-)
agata...are you the young lady i met in poznan? you should find me on facebook and get in touch with me. i have a crazy story for you about that next day. ;-)
troy jest slodki
kocham Unię...
ta figurka naprawde fantastyczna :
/ chyba dla amerykanek
Wygraliśmy hurra unia leszno40-50alas wroclaw!!wts to najlepsza druzyna w polsce i mistrz swiata to jason crump,a z polski to jarek hampel jarek"maly"
wts pokonala jak zwykle na pierwsze miejsce w ksyfalifikacji i ma pierwsze miesce
Nie dziwię się że Marcela nazywają Apollo... niezłe z niego ciacho:)
zgadzam się z grazia.40 w 100%
ty akurat wiesz czy dagmara jest przed, po czy w trakcie, na pewno twoje bystre oko jest w stanie to ocenic i na pewno dagmara nie umie skakac tak jak zajebista, nieomylna i swietnie rozciągnieta ania te
Kasiu Jesteś Śliczna...
na zywo lepiej wygląda :)
wez ty magda nie pisz brzydkie slowa sama jestes kumasz???
No i co z tą rzekomą narzeczoną Kurka ? ? :P:P:P
ja juz wolalabym sie przespac z Andersenem,Iversenem albo Jonssonem ale napewno nie z Lorkiem
radomiak xv lecie to my
Domi super zdjecie!!
pokazał sie podczas 1 meczu z francją...kapitalny debiut:)
jestes świetna pozdrawiam!!
TYLKO POLONIA!! Nieb nabijajcie sie ze Polonia spadła bo na kazdego przyjdzie pora teraz tak bedzie z Tarnowem a wy w barażach spadacie hahah Polonia ma awans w kieszeni i jak awansujemy to znow bedziecie dostawac lanie
Spadaj na drzewo prostować banany!!!!!
ja tam kocham ebusia. jest najpiekniejszy na swiecie, love you ebuś
no szkoda grześka
TYLKO ARKA
Sorry, ale faktycznie- łapy jak u faceta...
Misiek nie czytaj tego Plejboja !