ilość zdjęć w galerii: 45
data dodania: sobota 25 kwiecień 2009
Czas rozpocząć wyścig o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu w roku 2009. Tym razem cykl Speedway Grand Prix rozpoczyna się w stolicy Czech - Pradze. Jak zawsze dzień przed sobotnim turniejem odbywa się trening, na którym zawodnicy mogą zapoznać się z torem.
losowe komentarze
JA TEZ!!!
www.itv24.com.pl 12 MINUTA JEST SZCZEGÓLNIE WAŻNA DLA ZAKOCHANYCH W EMILU :p
NO cud malina xDD bardzo ładna dziewczyna zapewne zaje..cie tanczy no nic dodac nic ujac jesli masz chec odezwij sie 7187419 xDD
Leo Beenhaker jako nasz Polski Ronaldinio.
kocham cię bardzo dobrz jeżdzisz bez ciebie nikt nieporadził by sobie nie słucchaj unia ty pasujesz i nie słuchaj sary
ale władcy śmiechu warte
piękne ujęcie jak chłopcy jadą parą
dlaczego nasi siatkarze są zawsze tak zdenerwowani? przeciesz chyba nie oto chodzi pan paul rozano jest jak tata 10-ciurozbrykanych dziedzi
jEah mOja jUdytKa w akCji ;*
Cos w sobie gosc ma.
no i gitara!ja też piszę,co myślę,więc sobie napisałam,że dorwał badyla:)
ja też nie będę się czepiać,bo nie na tym Kibicowanie polega.
każdy ma jakieś swoje racje i tyle
jest cudowna az oko chodzi
soryy czy ona jest za Milke?? jak tak to sie chowaa i to sto razyy pozdro
jest bardz ladna i ma super stroj na wystep poprostu czad
Jarek najlepszy żużlowiec w Polsce !!!!!!! (oczywiście narazie )
POZDRAWIAM WSZUSTKICH KIBICOW
:)) :)) :))
bogini
Respect
to zdjecie jest rewelacyjne
co to za gostek u góry z lewej?
Panowie Jutro Wszyscy Stawiamy Się Na Hetmańskiej 69 Na BIAŁO-NIEBIESKO!!!STALO RZESZOWSKA- KOCHAMY CIĘ!!!
Mało tych kibiców Bydgoszczy ;)
debil bzydakl i co jeszcze .. sierotra ktura nie umie jezdzic..no prosze taki madry chlopiec.. tylko glupi... SIEROTA..
najpiekniejsza kobieta swiata
Dokladnie- Powinny tam byc...
Jaruś jesteś wielki!!! i ten gest jak 5.08.2007 przejechałeś tor na woziku!! kochany jesteś!!=
= kibicuje Ci...
O własnie jeszcze Michał Szczepaniak
Mmmm ;* !
Poluje jak kot na mleko ;O
Kiedyś kibice Mostostau byli bardzo w porządku i przede wszystkim byli kulturalni a teraz ... Wstyd młodociani jadą do Jastrzębia i śpiewają jebać pzps i sędzia chuj ... Panowie reszta klubów kibica się za was wstydzi opamiętajcie się ... !