ilość zdjęć w galerii: 20
data dodania: niedziela 25 styczeń 2009
W ważnym dla pozycji wyjściowej drugiego etapu rozgrywek spotkaniu Ślęza Wrocław przegrała drugi raz w tym sezonie z AZS AWF Katowice 63:68. Obie drużyny już wcześniej zapewniły sobie miejsce w pierwszej czwórce rozgrywek, która to walczyć będzie o wejście do Ekstraklasy.
losowe komentarze
komentarz na bardzo niskim poziomie "lopek"... o ile wogole o jakimkolwiek poziomie mozna mowic!no ale taki komentarz jaki jego autor... na szczescie ty nigdy nie dowiesz sie co ona potrafi...:]
jest pani z mego rocznika.bardzo ladna gra,bardzo slowianska uroda.zycze wszystkiego dobrego.szkoda,ze pani nie jest z czestochowy.tylko zalowac.
czerwone są zawszenajładniejsze !
sliczna a pozatym pieknie gra
DO KUMPELI BARTKA
dziewczynko chyba cos ci się przyśniło z tą dziewczyną.... i nie obrażaj tu nikogo ze ktos ma zryty beret bo sama nie jestes lepsza a niby dlaczego te dziewczyny sa gorsze ze bartek nie mogl by sie z nimi umowic??? to co piszesz jest zalozsne i swiadczy tylko o niskim poziomie intelektualnym. wiec jesli masz dalej ubarwiac ta stronke takim bzdetami to lepiej zachowaj to dla siebie. pozdrowienia milego dnia... p.s. marzenia sie spelniają:P
A gdzie Adam kokoszka!!!
ale wy glupoty piszecie Dziewczyny maja zgrabne nogi Tylko pozazdroscic!!!! zazdrosne malpiatki
To TY jesteś żałosna i ta twoja wstretna polonia też!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdro dla MARMY i WTS-u!!
Wow...
Majka, jesteś świetna, fajnie się zaprezentowałaś w tych dwóch meczach-powinnaś być pierwsza libero reprezentacji, ale przebić się bez obstawy w PZPS !!!!
Kocham Mariusza on jest najpiekniejszy paulina ma szczęście gratuluje
Wyrozbierane? Stroje jak stroje...
Ta impreza akurat takich wymagała...
;]
a ty w ogole go znasz jezeli ci na nim zalezy!!??Skoro i tak wies ze nie asz szans!!!A skad wiesz ze emil nie ma laski?? coo?:)
Zgadzam się z Karolą na 1000% Dlaczego nie jest w reprezentacji??? Mariola jest o wieeeellleeee lepsza!!!!!!!:) Mariola najlepsza libero w Polsce i na całym Świecie:)))
WKS wiadomo że jest król :P
on jest boski.
uwielbiam......
to jest moja przyszła żona ;) właśnie patrzycie na MOJĄ przyszłą żonę ;) ideał jak dla mnie
Kaska- nabor byl 11.11, ale musisz pogadac z trenerka dziewczyn dance-sport@wp.pl , a strona internetowa to www.dance-sport.pl
Do Kumpeli Bartka
A co 15 letnia osoba moze wiedziec o poukładanym zyciu wez nie sraj zalem bo mnie rozwalasz:P no to jak sie brechataja to powodzenia zeby sie tylko nie zakrztusili:D wiesz ile na innych stronkach jest takich rzeczy i tyle kumpeli Bartka i jego dziewczyn. jestes taka odwazna to pokaz zdjecie a osoby ktore tam sa w tle moze wymazac. a czym mu mogla zaimponowac 15-latka?? no czym powiedz swoimi lalkami:D no nie wiem bo po jej komentarzach stwierdzam ze poukladana tez nie jest. p.s. zapraszam do odzwiedzenia innych stron to tez sie posmiejecie:D p.s. wiesz nic mnie nie ruszylo bo sie nie ruchalam dzisiaj:Di nie ruszyło nas to że Bartek ma dziewczyne ale to że pierdzielisz jak potłuczona...i szkoda nam ciebie .i wogole po jakiego wypisujesz o tym przekonywaniu srasz sie z jakimis zdjeciami a nawet nie chcesz wstawic:P pozdrawiam i brechtajta sie tam dalej z bartkiem:P
razem studiujemy...
Skad jestes??????
Masz racje Zdzisek!!!!!! POZDRO DLA FANOW ŻUŻLA Z RZESZOWA!!!!!!!
piękna i utalentowana Agatka
Monika jesteś najlepsza i najładniejsza:):):)
3 najpiękniejsze siatkarki swiata
milo ze pytasz:)
śliczna laska...pozdrówka z włocławka...na wasze cheerleaderki nic nie powiem...anwil!!!
szacunęk ze chodziaz przyjechali
BKS wita:-) Miejmy nadzieję, że Berenika będzie mocnym punktem naszego zespołu:-))))))
kocham ich :)) jak Daniel odejdzie do skry to sie zalamie :(((((