ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: środa 19 listopad 2008
W 5 kolejce Pucharu Ekstraklasy Śląsk Wrocław pokonał Cracovie Kraków 1:0. Zwycięską bramkę zdobył dla wrocławian Janusz Gancarczyk. Dzięki temu zwycięstwu Śląsk jest pewny wyjścia z grupy do kolejnej fazy rozgrywek.
losowe komentarze
Bartek jest jednym z moich ulubionych siatkarzy. Jedyny wolny i młody;) Pozdrofionka dla wszystkich fanek
Genialana...:)
spojzales kiedysi w lusterko
kitzniger prawie wsadził ale wygral trojki z andrzejkiem pluta po dogrywce
ze co, że Stachyra jest przystojny....mały , chudy, blady jak pół d...zza krzaka, krzywy zgryz, cera jakas ziemista, przerost ambicji nad zdolnosciami, tyle , ze faktyczne miły gosc....Oto rzeszowska gwiazda, ale i tak uwazam, ze w tym sporcie jeszcze wiele osiagnie, aler w lublinie nie chce go widziec, chocby był mistrzem swiata
super mecz!
Bo ta żabka moi drodzy nie kuma o co biega...(śmiech)
A ty niby kto?!?! Aaaa Bydgoszcz 1 liga
UNIA LESZNO
jest możliwość wysłania tych fotek w dużym rozmiarze? moje gg. 1301660
... ZDJĘCIE JEST REWELACYJNE ... :]
Ujdzie w tłumi!!!!!!!!!!!!!!!! heh
Matej Kus to świetny zawodnik
Dużo bym dał żeby Ją poznać.....
pracuje u damiana jako pomocnik lecz sam zaczynam z tym sportem i uwazam go za kogos kto moze mi pomuc w kazdfej chwili i napewno kiedys bedzie wielki napewno.
Czy te dziewczyny same sobie musza kupować stroje???
buahaha ....buahaha...buahaha... no normalnie nie moge przestać się smiać - szok! fakt faktem co sie naśmiałam to moje.. i ogólnie dołączam się do gratulacji dla B.K. iż ma tk fajną kumpele która mówi o jego prywatnym życiu...ale tak nawiasem ....czy to się pedofilia nie nazywa??!!! xD haha
ACH TE NÓŻKI ! JAK KASIEŃKA WYBLJE SIĘ NIMI WYBIJE SZYBUJE AŻ DO CHMUREK !!!
bardzo dobra siadkarka i bardzo atrakcyjna kobieta
Świder zajebiscie wyglądasz!!!!
Noo jest nie złe BRAWO dla kibiców ZIELONEJ!!!
Podobno Kuraś ją lubi... I ma rację... He he he. Także dziewczyny, które kochają Kurasia. NIE MACIE U NIEGO SZANS! Zrozumcie to wreszcie!
Piekna dziewczyna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisze krótko on rządzi!!!!!!!
dzieki.. pytałam z ciekawosci.. a jak myslicie to prawda ze przenosi sie do unibaxu?
Szanuję Miłośników zwierzaków !! :) Brawo fotka po prostu rozwalająca !!!!!!!! :) Pozdrawiam
Nie żle Mu dowaliłem co nie?
prześliczna jest
jestes sliczna patrze na mecze tylko bo ty jestes na boisku caluski papapa
Ania najlepsza i najładniejsza ze wszystkich siatkarek na świecie uwielbiam ją. !!
jezeli mowi sie o kibolach przychodzacych na zuzel z pilki noznej to najwiecej jest w czestochowie