ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: sobota 08 listopad 2008
W 12 kolejce spotkań Ekstraklasy, Śląsk Wrocław przegrał na własnym boisku z Piastem Gliwice 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 62 minucie Daniel Koczom.
losowe komentarze
co za burak
bardzo ładna ! :P
Kurcze Jacek im starszy tym przystojniejszy...! Kilka lat temu byłam w Nim niesamowicie zakochana i chodź teraz jestem starsza, jestem już zaręczona to i tak gdy Go widzę serca zaczyna bić mi mocniej...:)
LANKA PIEKNIE WSZŁAŚ KAROLINA
zajebista !
ehem... fajne...^^
jaa tez chcem taak:):):)
pozdro
Supcio szpagat ale niedociągnięty ja bym zrobiła go lepiej...
cieszymy sie razem z toba!!!
Bartuś jest zajebisty i super gra :D. Tylko szkoda że tak mało ale myśle ze to sie poprawi...
dziewczyny z Górnika Zabrze to dopiero piramidy wyrąbane w kosmos robią!!! ni to co inni.
bo ja nie wiem kto to jedst
Miala sory he!
blagam daj swoje gg albo chociaz fotke jestes piekna
damian dobrze jeżdzi ale troche mu brakuje rzeby jeżdził jak zawodowieć np. tomasz golob damian osiągnoł 80% z 100% a i sorrki a ten komentarz z roką
ekstraliga nasza
przystojniak
GOLLOB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Piękna jest ta Nasza Polska:) zyc nie umierac!!!
Tyż widziałam :D:D:D Emil jest Bo$$$$$$$$$$ki :
:*:*:
ma ktos gg do michała szczepaniaka???jak tak to napiszcie!prosze!pozdro dla wszystkich związanych żużlem!!!=)
niezla !!
Na chmury... Zastanawiali się czy jeszcze będzie padać... Tak jak wszyscy zgromadzeni na stadionie ;| Mądre pytanie
dziewczyna ładna ale stroje maja fatalne.
Kasiu.... blond, zdecydowanie blond!!!:P pozdrowionka dla Ciebie:)
idąc na trening przez giełdę wcinajac hot doga myślałem że się parówką udławię jak widziałem bojówę ZAGŁĘBIA ,miśki z AB-esem tj absolutny brak szyji konkret paka a na ustawkach Miedziowi się nie poddają pięciu ciulało zagłębiaka a on jechał z nimi siamanta i stał na nogach zobacz KLATKĘ i zwróć Honor bo mało który cwaniak oddał by życie za swój Klub,mnie huliganka absolutnie nie interesuje ale ZAGŁĘBIE wiele mi pomogło dali mi dach nad głową i jedzenie i złego słowa na MIEDZIOWYCH nie dam powiedzieć.
Dzięki;)Pozdro
EXTRA FOTKA SZKODA ŻE PRZEGRALIŚMY :(
3014264 to jest moje gg i chcialabym porozmawiac z Ania (czyt dziewczyna Bartka) czy moglabys napisac do mnie w wolnej chwili;)?
ja jestem fanen polskiej siatkówki i oglądam każde mecze od ligi światowej po mistrzostwa europy dobrze grałyście mecze 3 miejsce to też dobre miejsce na podium
Daniel przywiózł 10pkt z Gorzowem normalnie joker jak karlsoon