zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce AZS Wrocław - Naftokhimik Kalush. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 21
data dodania: czwartek 04 wrzesień 2008
W rozgrywanym w stolicy dolnego śląską turnieju Pucharu UEFA w piłce nożnej kobiet, Mistrz Polski - AZS Wrocław przegrał z Mistrzem Ukrainy - Naftokhimik Kalush 0:1. Zwycięzca turnieju awansuje do grona 32 najlepszych zespołów Europy.
12256 odsłon
12888 odsłon
14770 odsłon
12309 odsłon
13793 odsłon
13201 odsłon
20417 odsłon
15026 odsłon
16552 odsłon
15295 odsłon
15462 odsłon
10518 odsłon
12306 odsłon
11397 odsłon
13642 odsłon
pierwsza strona
poprzednia strona
 
1
2
ostatnia stronanastepna strona

AZS Wrocław - Naftokhimik Kalush





losowe komentarze
Bartosz Kurek Hej ! czytam te wasze komentarze i nie mogę zrozumieć o co wam chodzi?
Bartek to świetny siatkarz i o ile wiem chciałby aby oceniano go za grę a nie za wygląd, fakt przystojny i w ogóle:) Dajcie sobie spokój z komentarzami typu -''ciacho'' itp bo jeśli Bartek to czyta to pewnie ma niezły ubaw a wy robicie z siebie idiotki twierdząc że go kochacie itp.. Pozdrawiam (normalne) fanki Bartka i członków fun clubu:)!!
Paulina Maj ładna ,młoda utalentowana nasza Paulinka ,życze jej kolejnych sukcesów ,tyle robi dla polskiej siatkówki.dla mnie jest bohaterka
kibice - Śląsk Wrocław - zadyma Tylko Kolejorz i tylko Zagłebie inaczej synu twierdzisz dostaniesz po gebie WIELKIE ZAGLEBIE LUBIN!!!!!!!!!
Katarzyna Skowrońska Dolata jestes super super grasz i wogule
Eleonora Dziękiewicz - Katarzyna Skowrońska Dolata Kasia górą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ula Dziekan Ula Dziekan:)) w koncu jakies zdjecie!:)
Anita Florczak Anitka jest najładniejsza, po prostu BOSKA.
Bartosz Kurek Wądpie czy ty byś tak grała.........
wszyscy polegają na Bartku on to wie i sam się krytykuje
gdy coś mu nie wyjdzie:)
Łukasz Kadziewicz Fajne foto............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jarosław Hampel - Jason Crump wszystkiego naj z okazji 26 urodzin!
Tomasz Gollob - Jarosław Hampel golopmyśli ze jest królem a to nieprawda bo jest nim GRZEGORZ WALASEK i drużyna FALUBAZU
cheerleaders Stal Ostrów Wlkp. Kasia ;]
Anna Barańska - Milena Sadurek Ania jest najpiekniejsza siatkarką w reprezetacji Polski :)pz
Karol Ząbik hehehe ale zdięcie a jaki Karolek zadowolony jak mały kaziu:Dale szczerze powiedziawszy który chłopak by niebył zadowolony jakby go 4 ładne dziewczyny całowały??:D/Oj karoll karoll ty przystojniaku:D
Ryan Sullivan Kurde juz od urodzenia go lubilem a nawet nie wiedzialem kim on jest :D
Emil Sajfutdinow - Marcin Jędrzejewski gość : spójrz w lustro ^^
cheerleaders Stal Gorzów ale opalona
kibice - Stal Rzeszów no no za tydzien bedzie smianie w Dębicy .....wielki mecz .......pozdrówka dla was .........:)
01 KKK - Jakies kompleksy widze ulomie
Ewelina Majcher słodka:D
Bartłomiej Jaszka - Sławomir Szmal - Karol Bielecki kocham was
Tomasz Gapiński - Hans Andersen prawdziwa drużyna!!!
Agnieszka Trzcińska chyba fałdka na brzuchu
Winiary Kalisz i trener Igor Prielożny fajne spodenki fajne kbice raczej zwracaja uwage na ich gre a nie na spodenki ale teraz widac która lubi jeść pączki a która jest na diecie heh
Maciej Zieliński - puchar - sietka - koszulka i ja tez :*
cheerleaders KM Ostrów ta z białą parasolką ładna ;**
Basia Gołąb dobre ma sutki na maxa;][
Agnieszka Szott Napisze krotko, zwiezle i na temat, poniewaz nie chce mi sie w ogole pisac, czy rozmawiac z ludzmi, ktorzy sa dwulicowi... Otoz, droga Aneto: mam prawo pisac gdzie chce, co chce i kiedy chce. Ty nie bedziesz mi rozkazywac. Po drugie: nie mam zamiaru tlumaczyc Tobie co i jak, jezeli chodzi o Agnieszke Szott. Po trzecie-nie obrazaj ludzi, ktorych nie znasz. Nastepna sprawa: lepiej daj sobie spokoj z tym nadmiernym wychwalaniem i ubostwianiem Agi. To dobra zawodniczka, ale przede wszystkim-normalna kobieta. Rozumiem, ze mozna kogos lubic, ale bez przesady... Na koniec napisze jeszcze jedno: zal mi ludzi, ktorzy mysla, ze gdy poznali kogos znanego, chwycili Pana Boga za nogi... Dziewczyno, zejdz na ziemie!
Bartosz Kurek słuchajcie, mam info na temat dziewczyny B.K podobno ona jest producentem actimela
Paulina Denker i tak trzymac
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.