ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: piątek 27 czerwiec 2008
W rozgrywanym we wrocławskiej Hali Stulecia drugim turnieju World Grand Prix żeńska reprezentacja Polski siatkarek uległa Dominikanie 1:3. Była to czwarta z kolei porażka Polek, które zagrały w mocno osłabionym składzie, bez swoich największych gwiazd. W kolejnych spotkaniach "Złotka" zagrają z Tajlandią i USA.
losowe komentarze
sufa, co ty chcesz. Bardzo ładna. Ale do boju =] Bo tutaj chyba małe zreyzgnowanie ;)
Boszz mojej Qmpelii tez sie podobaŁ !
Fuuu
musi być extra dziewczyną, nie dość że ładna to jeszcze sprawia wrażenie bardzo sympatycznej i zabawnej!!!!!!!!! nie jest typem lalkowatym!!!! i o to chodzi, pozdrowienia Madziu :*
MONA LIZA,GLORIA,EUSTACHA,JADZIA:);P;P;P
no ale popatrz na Mikołaja, ten to ma nadprogramowe kilogramy i daje rade przez kazdy komin!:) mysle ze nie musialabys sie nawet w niego wciskac tak jak ten grubasek to robi...zdaje mi sie raczej ze bys do niego wpadla:PP:))
Przynajmniej coś Dziewczyna grała nie tak jak ta Rosner ten leń śmierdzący kaszą niewolnika jak to ona mówi
Ania się stara przynajmniej
jesteś fajną laską:)
Kocham Cie Troyy !!;))
wow a.j
wy kibice bo naleje w pory
jestes super
CZEGO ONI SIĘ CIESZĄ HA HA HA KUBKI
no pewnie!!!!!!!!!
bravo marcin pozdrto dla juniorkow..haha i kasi...
Fajne zdjęcie
Właśnie:)hehe
a ja cwelu twoja matke spaliłem za to ze sie puszcza suka jebana:)
jesteś najlepszym zawodnikiem jastrzębia
Atakuje i serwuje prawie jak Wlazły
agata wes sie troche zadstanów nad tym co piszesz to nasz mistrz wieze ze w sezonie 2008 zostanie mistrzem swiata
piękna hela
super jest
na turnieju była najlepszą zawodniczką a tak wogule jest najseksowniejsza w reprezentacji polski
aaa
MARIO RZADZI:D I TYLE... :D KCMW:
:
chyba zaczne się urywać z pracy i chodzić na "mecze" ŚLĄSKA! :-]
dobra foto - trudno zlapac wszystkich zawodnikow w wejsciu w pierwszy łuk, a tu się udalo
Agnieszka pałka gra jak ostatnia łajza w polfie powinna zostać to jest klub na jej poziomie, a niepowinna się pchać do tak dobrego klubu jak WISŁA KRAKÓW
Jesteś super
heeeeeeeeeeeejjj Śląąąąąąąąąąąąsk !!!!!!!!!!!!!! :D