zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce PGE Turów Zgorzelec - ASCO Śląsk Wrocław. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: niedziela 10 luty 2008
Passa ośmiu zwycięstw z rzędu wrocławskich koszykarzy zatrzymana. W derbach Dolnego Śląska Turów Zgorzelec pokonał zdecydowanie Śląsk Wrocław 82:65. Do zwycięstwa Turów poprowadzili niezawodni Dawid Logan oraz Thomas Kelati, którzy łącznie zdobyli 44 pkt trafiając 10 razy za 3 punkty.
9817 odsłon
10097 odsłon
12821 odsłon
11434 odsłon
10486 odsłon
9242 odsłon
12204 odsłon
13498 odsłon
9960 odsłon
11889 odsłon
8999 odsłon
8418 odsłon
9471 odsłon
10137 odsłon
9096 odsłon

PGE Turów Zgorzelec - ASCO Śląsk Wrocław





losowe komentarze
Andreas Messing super zdjęcie
9996 zdadzam sie z kersi dlaczego nie mozna przekopiowac tapet
Bartosz Kurek Ja pierdykam !!! ;/
Nie moge obczaic tego jak wy na siebie wrzucacie z powodu Bartka jedne piszą że go kohają spoko niech go kochają a zaraz drugie piszą ze ale wy to jestescie szmaty jak wgl moglyscie tak tapisac dajcie mu spokoj itd. !!!!!!
Skoro wgl wchodzicie na te stronke to nie z powodu jak gra tylko dlatego ze wam sie podoba ityle bo po co byscie wchodziły na tą strone ??? dąze do tego ze co wam da to ze sobie na siebie powrzucacie jedynie to ze sie bedziecie podniecac o ja to tej dogadalam i tej ;) Moim zdaniem komentarze są po to zeby wyrazic to co sie zawsze chiało powiedziec np jemu ale sie nie ma takiej mozliwosci heh ;) a czy wy tez lubicie jak:
sobie bije brawo jak przyjmie trudną zagrywke lub atak albo jak sie wkurzy kiedy zepsuje coś ;D lub te jego miny i wgl fajny jest heh ;)
Albo widziałyscie ze na kazdym innym meczu ma inne buty zawsze !! ;)
Anna Barańska - Milena Sadurek Przynajmniej coś Dziewczyna grała nie tak jak ta Rosner ten leń śmierdzący kaszą niewolnika jak to ona mówi
Ania się stara przynajmniej
kibice - Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk Za LECHIE za BKS pujdziemy az po zycia kres
Agnieszka Celej A ty głupi,ponieważ ponieważ o gustach sie nie dyskutuje.
Dagmara Trebenda masz potencjał oj masz... nie ma co ściemniać... nakręcasz moje zmysły...nieświadomie ale to robisz... dagmarko jesteś piękna...lubisz to , powiedz..? mindskaner@poczta.fm :)
reprezentacja Polski fajna strona ale głupio ze nie mozna zapisywac obrazkow bo bardzo lubie sportowe obrazki
cheerleaders Falubaz Zielona Góra Sexi niebezpieczne suczki :)
Marcin Rempała swietnie wyszlo jestes boski jak aniol trzymam kciuki za ciebie marvin w tym sezonie fanka
muj mail to matius11@neostrada.pl
Bartosz Kurek Kocham Cię ;* Mimo, że to miłość platoniczna jest moim ideałem!
Tomasz Jędrzejak Mark LORAM II postaw klasa na motorze
kibice - Polonia Bydgoszcz Polonia, Polonia!!!! Pozdrawiam fanów żużla z Bydgoszczy
kibice - Śląsk Wrocław Fanatic - Widze że wiesz co piszesz! Pozdro Śląsk!
Dawid Murek nom...dokłanie...widać z kogo brał przyklad Misiek Winiarski
Bogumiła Barańska - Zuzanna Efimienko - Marta Haładyn Ja też mam mojej mamy siostre siatkarke Milena Sadurek:)
kibice - Unia Leszno NASZYM KLUBEM UNIA JEST KAŻDY DOBŻE O TYM WIE ŻE NAJLEPSZA W POLSCE JEST UNIA LESZNO NASZ "KS"
Paweł Siezieniewski - Igor Yudin A teraz w tej nowej fryzurze wygląda jeszcze bardziej uroczo :) Nie wiecie jak długo będzie grał w Jastrzębiu jeszcze??
Sylwia Ciurko Hej Milka :), czekamy na Ciebie, wracaj szybko...!! Pozdrowionka, trzymaj się cieplutko ;*
Tomasz Gapiński brawoo!! to jest mężczyzna pracujący-żadnej pracy się nie boi!!
Anna Barańska Widać żę z dlolnegośląska ;)*
Mantas Cesnauskis - Dawan Robinson jatam wole slask wroclaw naj lepsi sa wszystke mecze ich ogladam
Kasia Heider cudna :*
Tomasz Tłuczyński cudooooownyyy :D
Anna Barańska ANIA JEST THE BEST
Artur Boruc Arturek jest boski !!! :):):) pozdeawiam :)
Lena Dziękiewicz jest piękna
Michał Jurecki the best !!! ;*
kibice - Calisia Kalisz Mistrzem Polski jest Kalisz, Kalisz najlepszy jest, Kalisz to jest potega, Kalisz hej Calisia ! Najstarsze miasto najlepsi kibice!ma się rozumieć
Bartosz Kurek śliczny Bartuśś Kocham Go!!
;
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.