ilość zdjęć w galerii: 105
data dodania: niedziela 13 styczeń 2008
Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce w ramach przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie rozegrała w Bielsku-Białej towarzyskie spotkanie z Gwiazdami Polskiej Ligi Siatkówki. Kwestie szkoleniowe jednak były na drugim planie. "Mecz dla Agaty" - czyli charytatywna otoczka spotkania była tego dnia najważniejsza. Cały dochód ze spotkania oraz z licytacji z czasie pojedynku przekazane będą na leczenie reprezentantki Polski, złotej medalistki Mistrzostw Europy - Agaty Mróz.
losowe komentarze
Doping narawde dobry. Szkoda ze bez ciekawszj oprawy.
ma e mira je puzar
Masz racje kocham zwierzęta.Pozdrawiam:*
Marzy mi sie taki duży obraz na ściane, tylko od strony pergoli i czarno-biały :) REWELACJA
Kasiu.... blond, zdecydowanie blond!!!:P pozdrowionka dla Ciebie:)
Pewnie :) ale Kasia ciut lepsza :P pozdrawiam :)
Niczym CRUMP!!!!
kibice slaska rozebrali z bluz klubowych mlodych pilkarzy 13-latkow ZAWISZY BYDGOSZCZ wracajacych z turnieju w wroclawiu na tyle was stac Bylem rowniez na meczu z POLONIA i wasz mlyn piszczal jak na 6lidze
Jarek Hampel Jarek!
Weś sie odczep od FALUBAZU!!!Zrobili Ci cos?!?!?!?!?!?!A pozatym to klub z tradycjami!!!!! I co jak smakuje przegrana i spadek????? A co do Apatora to też go nie lubie!!!
Fajne niunie !
ANIA JEST ŁADNA I ALE NIEMA TAKIEGO TYŁECZKA JAK AGA BEDNAREK-KASZA CZY KASIA SKOWROŃSKA ALBO MARIOLA ZENIK ONE SĄ PIĘKNE
She makes me dream ....
sssuuupppeeerrr fffoootttkkkkkkaaaaaaaa
Łał co za mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaruś jesteś wielki!!! Jesteś najlepszym żużlowcem.
Pozdro dla fanek JaRkA ~~~~adzia
A tak nawiasem mówiąc to mialy byc po tym zdjeciem komentarze dotyczace foty, a nie jakies wypisywanki kto z nim jest a kto nie <hahaha> kto sie zgadza?
Tak się bawi, tak się bawi AZS!! I Tęcza ;D
pozzzzzzzdddrrro dla całego sztabu trenerskego i wspaniałych piłkarzy oderki opole !!!!!!
MUWIE JAK JENNY A GDZIE EBI ?
No właśnie!!
ale ona sliczna<3
ale wzrok...:)
"trójca święta" xD
Kiedyś poznaliśmy się na czaterii od tamtej pory ona jest w moich myślach głeboko w sercu, chęć poznania mocna, mocna jak mocno w sercu agnieszka...
Viva Bella, Viva Lubartów!!
zgadzam się z Tobą ada;]zwłaszcza że Bartek to mój 100% kuzyn i mogę wam powiedzieć że nie przepada za małolatami tym bardziej że jest sławnym siatkarzem!!!!dlatego darujcie sobie to kocham cie i love you itp.;
szbkiego powrotu do zdrowia dla krzysia Buczkowskiego.pozdrowienia dla marcina.widze was w nowym sezonie 2009 roku kibic z BYDGOSZCZY.
no pewnie!!!!!!!!!
Atlas Wrocław jest super i oby tak było też w przyszłym sezonie. Szkoda tylko że Hampelek odchodzi :( Mógłby z nami zostać. Nasi kibice go przecież tak uwielbiają.
no własnie bardzo mało potografujecie nowe dziewczyny a wszczególności Milene Wychódzka !!!!!!