ilość zdjęć w galerii: 105
data dodania: niedziela 13 styczeń 2008
Reprezentacja Polski kobiet w siatkówce w ramach przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie rozegrała w Bielsku-Białej towarzyskie spotkanie z Gwiazdami Polskiej Ligi Siatkówki. Kwestie szkoleniowe jednak były na drugim planie. "Mecz dla Agaty" - czyli charytatywna otoczka spotkania była tego dnia najważniejsza. Cały dochód ze spotkania oraz z licytacji z czasie pojedynku przekazane będą na leczenie reprezentantki Polski, złotej medalistki Mistrzostw Europy - Agaty Mróz.
losowe komentarze
Jej numeru gg nie mam, z tego powodu mi przykro jest,ale co zrobic,cwicze siatkowke na calisi i ciesze sie ze gra w Winarach miasta z ktorego pochodze!!! dzisiejszy mecz byl super.... pochwale sie ze kiedys z nia rozmawialam i mam jej autograf.... macie być o co zazdrosni mowie wam!!!!!!!
Fuuuuu Jurica Pawlic ochydaaaaaaaa!!!!!!!
uwielbiam Pawła, ma chłopak wielki talent. Zaledwie ma 19 lat, a już gra siatkówkę na wysokim poziomie :)
super bartek
wes sie od niego odwal andy on jest spoko jest nawet calkiem przystojny
Geir wspaniały mecz!!!!!!!!!! :-) jesteś najlepszy tylko tak dalej :-)
a czemu ona nie zyje??? uwielbiałam ja bardzo ładnie tańczyła pamietam w tatmym roku byłam na meczu gdzie ona ranczyła..
JONSSON POKAŻ IM GDZIE RAKI ZIMUJĄ W SEZONIE 2007!!!!!!
Jeteś cudowny ! hmm...podobasz mi się!! :
**
z tego co wiem to nie były wybory Miss.!
a pozatym chyba dziewczyny na żywo nie widziałaś.!
chyba koleżanka troche zazdrosna jest... :/
Łukasz!!!!!!!!!!! Uwielbiam Cię!!!!!!!!!!!
A ja mam zdjęcie z Giertychem w Rzymie i jedno mogę powiedzieć do tego zdjęcia ,ma za małe gacie hahaha
ok
Same piękne dziewczyny w tym zespole ^^
ale masz mine
Jak z toba sie caluje jak ze mna sie kocha?haha?Wszytkie go kochamyy jest cudowny..ale tylko ja doznaje rozkoszy w jego busie ;) ich liebe dich F ;
;*;*;*:
kasia jest najseksowniejszą siatkarką na świecie
świetny środkowy pomocnik ma szczęście do strzelania bramek ostatnio nie dowartościowany przez trenera śląska
on jest boski.
uwielbiam......
co toaz cacko szkoda że niema zdj.od środka kurka wodna
Leo dawaj wygramy z tobą mistrzostwa europy
śliczna jesteś xD
mądry sie znalaźł michu, który nie umie przegrywać:D:D
dziewczyny, zdradzcie w koncu jak nazywa sie wasza sliczna kolezanka
xDDDDD teraz to przesadziliście - wy nawet w walbrzychu nie rządzicie
:*
najnowsze plotki głoszą że już wolna
eeeeee co ty za jeden????????????????
leje jak czytam te komentarze.. ale piszcie dalej, przynajmniej można się pośmiać z ludzkiej głupoty ;)
Mam nadzieję, że Bartek albo zwija się ze śmiechu albo jest mu was żal.
Niech sobie ma 15-latkę, 13-latkę, a nawet 30-latkę jeśli chce. Jego dziewczyna i jego życie, jego szczęście lub jego ewentualny problem.
Nie wiem czy komentarze pisze rzeczywiście jego dziewczyna, ale szczerze mówiąc nie zdziwiłabym się, bo będąc na jej miejscu chyba też bym coś napisała ;) Pozdrawiam ;P
Ja byłam na jego oficjalnej stronie i tam nic nie pisało że miałby mnieć kogoś szkoda jakby mniał ale każdy fajny i dobry żużlowiec jest zajęty ;-(