ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: niedziela 06 styczeń 2008
W meczu na szczycie 1 ligi siatkówki kobiet Gwardia Wrocław podejmowała we własnej hali Wisłę Kraków. Po zaciętym spotkaniu, zakończonym tie-breakiem, zwycięsko z tego pojedynku wyszły siatkarki z Krakowa. Tym samym nie udał się Gwardzistką rewanż za porażkę w pierwszej rundzie. Zespół Wisły do zwycięstwa poprowadziła złota medalistka Mistrzostw Europy oraz obecny drugi trener kadry Polski - Magdalena Śliwa.
losowe komentarze
Szacunek dla was.
Jeszcze taki młody i do tego tak superowo jeździ .!
Jesteś super !
Pozdrawiam .!
Lubię Cię najbardziej z całej drużyny falubazu .!
Powodzenia w sezonie 2010
mhhh....
super focia ,jestes najlepszą i najladniejszą siatkarka na świecie ;)pozdro
****
*
widzę,że mało obcykana jesteś.czytałam bardzo dużo wywiadów z Nim i mówił w niejednym,że ma domek na wsi!oczywiście zapewne mieszka w Bełchatowie,ale pewnie jak ma grać,żeby blisko miał do klubu!wiem jeszcze,że ma kota!też to mówił.
nie interesuję się żeńską siatkówką.
a!Mariusz to nie żaden Twój siatkarz!ani mój,ani Twój,ani niczyj inny!nie jest niczyją własnością!a kibicuje się całej drużynie,nie tylko jednemu zawodnikowi!
sam Mariusz mówił,że bardzo dobrze mu się odpoczywa na wsi w TYM DOMKU!
a od ludzi ze wsi wara!bo gdyby nie rolnicy i krówki to nie miałabyś codziennie świeżych bułeczek i masełka!
ja tam swoje wiem!
aha!w tamtym roku pomimo mojej choroby kręgosłupa miałam 5 z wfu,za wierne kibicowanie Siatkarzom,Skrze i Milanowi,za wielkie zainteresowanie sportem.Siatkówka jest moją miłością.największą.niektórzy mi mówią,że nie jest to normalne:)o siatkówce mogę nawijać godzinami.
źle mnie zrozumiałaś.ja też kocham siatkarzy,ale miłością kibica do siatkarza,a wiele dziewczyn tutaj kocha ich miłością dziewczyny do chłopaka!
Mariusz jest świetnym zawodnikiem i drażni mnie jak ktoś pisze,że gwiazdorzy.bardzo lubię Go za pewne wypowieszi,za które wiele osób nie lubi Mariusza!ostatnio ma wielu przeciwników,co mnie denerwuje!bo jak nie miał problemów zdrowotnych to każdy Go uwielbiał,a teraz wiele osób się od Niego odwróciło.to nie fair!ale z kibicami jest jak z przyjaciółmi-prawdziwych poznaje się w biedzie
piekniusie zdjatko:* buziak:*
Wie ktoś może jak ma na imię menadżer Andreansa Jonssona i czy jest on wolny czy zajęty z góry dzięki i [P]ozdrawiam
super fotki... Kubuś bossski ;);P;* jakubblaszczykowski.blog.onet.pl
ha ha sama prawda Emilka ;)pozdrówki dla normalnych dziewczynek ;)
asia superrrrrr!!!!
no no pieknośći same??
a Anetka to moja ciocia i moi rodzice sa na weselu dzisiaj ;)
Elo Jesteś Najleprzym zawodnikiem z Jonssonem
Zajebista z niej dupa !!! :)
najładniejsza i najlepsza polska zawodniczka :)
Nie ma równych jej w urodzie w żadnym sporcie :D
boski jest <33.
ojeju każdy może się pomylić nawet ty napisałeś imieni zamiast imienia.Specjalnie dla ciebie porawiona komcia:LEIGH ZOSTAN MISTRZEM SWIATA 2007
hmmmmmm....no cóż muszę stwierdzić, że Igor jest przystojny....Ale Bilings z AZS przystojniejszy:) pozdrawiam kibiców!
być taką siatkarką jak ty... o tym marzę...jesteś świetna...
Rafi wracaj do leszna brakuje na ciebie!!!
I ja też się tak nazywam, przynajmiej ty grasz świetnie w kosza! heh
i take laski niepomogly w oszustwach witamy 2 liga a polcowki donas na tasme
Jazda jazda Biała gwiazd :*
Tylko TSW
Czemu nie piszecie??
Do Natalii jeśli tak bardzo lubisz bigos to zobacz kto go miesza w Za....., dobry filmik to wino w 7 sekund polecam , chociaż tak naprawdę to szkoda mi tych ludzi ale poprawiają mi humorek
Zakochałam się w Andreasie od pierwszego wejrzenia i super i najlepiej jeżdzisz dobrze że cie wybrali na szeła pozdrów Andreas jak towidzisz całą polonie uwielbiam żużel bez ciebie to nie żużel gdybyś nie jeździł w rzeszłą niedziele z Częstochowąm byśmy przegrali a dzięki tobie wygraliśmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sliczne fotki.
BLASZCZYKOWSKI POSZEDł DO BORUSJI BO JEST GLUPI
zaopiekuj sie mną....
Lubię Twoje seryjne zdjęcia :) Zawsze trafisz na jakiś ciekawy moment.