zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Polska - Belgia. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 28
data dodania: niedziela 18 listopad 2007
Polska reprezentacja narodowa pokonała na Stadionie Śląskim w Chorzowie Belgie 2:0 w przedostatnim spotkaniu eliminacji EURO 2008. Tym samym Polacy awansowali po raz pierwszy w historii do finałów Mistrzostw Europy. Obie bramki zdobył najskuteczniejszy strzelec Biało-Czerwonych - Euzebiusz Smolarek.
9906 odsłon
8647 odsłon
8519 odsłon
10884 odsłon
8889 odsłon
10493 odsłon
8999 odsłon
9892 odsłon
8041 odsłon
8472 odsłon
7727 odsłon
8837 odsłon
8569 odsłon
pierwsza stronapoprzednia strona
 
1
2
ostatnia strona
nastepna strona

Polska - Belgia





losowe komentarze
kibice - Wisła Kraków Prawdziwi Kibice ! XDDD
kibice - Śląsk Wrocław Najlepsi na świecie
Jason Crump to ty
26 jakie miejsce jaki szereg jestescie smieszni, chyba ze chodzi wam o pozycje w tabeli
Lubos Tomicek on jest taki sliczny!!!!!!!!!!!!!!!!
Natalia Bamber Piękne? Ja powiem piękniusie! A tak Natalia naprawdę jest urocza. Pozdrówka.
Bartosz Kurek do oli chce po prostu z toba popisac bardzo mi na tym zalezy???
Sebastian Dudek - Artur Sarnat trzymam za ciebie kciuki dla ciebie jest boisko a nie ława
Bartosz Kurek KUREK GÓRĄ!!!!
Marcin Leś Niech pomoże marmie zdobyc brąz
Bartosz Kurek nikson zgadzam się w zupełności z Tobą , Media zrobią z tego romans np w wywiadzie z Kurkiem było pytanie ktora siatkarka się mu podoba odp Anna Barańska to przecież zaraz ze Bartek ją kocha z każdej bzdety zrobią widly , ja w zdj tego bloga nie wierze kompletnie ... a racja Bartek tego nie przeczyra ( raczej) bo własnie osoby znane stroną od takich stron ... a co do "dziewczyny" zaczynają sie MŚ chyba tą laskę brałby ze sobą gdyby to była prawda ze chodziz 15 latką ona bedzie miała szkołe a gdyby to była prawda że ta jego "dziewczyna" ma 22 lata ona ma prace wiec według mnie on chce sie poświęcić siatkowce ... jest mołody przystojny itd znajdzie napewno kogoś;) pozdrawiam
Euzebiusz Smolarek - Mariusz Lewandowski - Maciej Żurawski jestescie zarabisci
Mariusz Wlazły Mariuszek jest najprzystojniejszym facetem na całym globie ziemskim. Jest także moim ideałem faceta. Tylko dlaczego on ma już żonę? KOCHAM GO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Martyna Gonet Pani Anno Wesołowska -Kulbińska mam nadzieje że będzie Pani to czytać. Jestem wielkim Fanem zespołu d&s ale niestety wiem że wiele osób mówi że Marta powyżej wymieniona nie skóńczyłą jeszcze 18 lat i naprawdę bedzie mi bardzo przykro jak śląsk zerwie współprace z pania i z pani dziewczynami mówie to w trosce o wasze dobro pozdrawiam.
Grzegorz Zengota Jaki on jest ochdny i chamski.
Damian Baliński - Robert Miśkowiak Robert i damian normalnie bosko
Anna Barańska - Milena Sadurek jak Marzenka - j love you
Emil Sajfutdinow Noo dzięki ja tu oglądam meczyk z Kumplami i siedze w kompie.Oglądasz mecz?? Pozdro
kibice - Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk haha
Daniel King Jedż w ostrowie i bedzie dobrze jesteś super
Dominika Kur co????? Dominika jest już zajęta. Kurde spozniłem sie:)
kibice - Falubaz Zielona Góra Tylko Falubaz
Dominika Łuszcz Ślicznie Dominiusiu! Oglądałam wszystkie, fajne fotki serio :) MOgłabyś wiecej na nk wrzucić :P Może się kiedyś na mecz przejdę Cię zobaczyć na żywo.. ;) Pozdrawiam
Łukasz Kadziewicz Łukasz w długich czy krótkich włosach jest boski....
jest naaajlepszy!!!!!!!!!!!!!!
Agata Zdjęcia są piękne. Zastanowie się nad moją sesją;) pozdrawiam;)
Mariola Zenik Kobieta o niezwykłej urodzie!
Emil Sajfutdinow Kto to jest A już wiem to ten wstrętny Rosjanin z BYDGOSZCZY !!!! POZDRO dla Wroclawia
Mariusz Wlazły czesc kotku swietnie grasz...
kibice - Lech Poznań Hamskie zachowanie!!
Eleonora Dziękiewicz - Katarzyna Skowrońska Dolata - Anna Barańska niee masz się o co martwić, bo nasze wszystkie siatkarki sa ładne i piękne i b..dobrze grają;p

a Karola się tak niee wściekaj
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.