ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: poniedziałek 12 listopad 2007
W 7 kolejce spotkań Ford Germaz Ekstraklasy CCC Polkowice przegrał we własnej hali z Dudą Leszno 59:62. W czwartej kwarcie zawodniczki CCC odrabiały straty do rywalek, jednak zabrakło im czasu. Jeszcze w ostatniej sekundzie do remisu miała szansę doprowadzić Anna Szyćko, ale jej rzut był niecelny.
losowe komentarze
Polonia spada do 1 ligi!!!!!!!
IDEAŁ KOBIETY
Kasia odchodzi z Piły ?! wwwooowww .. a wiadomo juz gdzie ? ! Moja Kasia ;* ..
swiru nie czepiaj sie. wazne, ze sie starali ;-)
jarek jest ok
nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mówcie co chcecie, Kasia jest słodka, wszystko nadrabia urokiem osobistym!!
Asia najlepsza i "Maxim" z Bukowic również!!!!!!!!!!!
Goska górą!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję że zmieni zdanie i jeszcze trochę pogra z naszą reprezentacją
spoko
gra niesamowicie!!!! szacunek
kocam cię li i jesteś dla mnie najlepszy
może nie bede zbyt orginalna w tym co napisze ale wyglądasz świetnie pozdrawiam
EBUŚ JEST NAJPRZYSTOJNIEJSZYM , NAJŁADNIEJSZYM, NAJŚLICZNIEJSZYM FACETEM NA CAŁYM, WIELKIM ŚWIECIE!!!!!!!!! WIEM , ŻE TO MOŻE WYDAWAĆ SIĘ GŁUPIE, ALE KOCHAM GO BARDZIEJ OD MOJEJ RODZINY;-]EBI THE BEST!!!!!
Jurica musicie mieć złoto trzymam kciuki za ciebie.Postaraj się :)
KMO stulcie pyski :) bo wy to tylko lapuwciaze:)
Joasia jest w porzo prywatnie też:)
A co cie to?? CO
są ładne ale nie wiem czym się podniecacie jak one są zajęte pozdrowienia dziewczyny
Piekna Kobieta pozostanie piekna niezaleznie od wieku.."widz" jak skonczysz gimnazjum to zrozumiesz..Pozdrowienia dla Basi.
Kasia piękna jest
JaKa MiNkA
do fanka aj spoko ja Cię Krytykować nie bede bo przez ponad rok kochałam Emila Sajfutdinowa ;/ ;/ ;/ ;/ Buśśśka a ile masz latek??
Ojj...!!! Jacko, debilu skończony, chyba widzisz kto lepiej sobie radzi w Grand Prix i w lidze. Oczywiście że Nicki Pedersen!!!!1
Oglądałam jego zdjęcie z wesela.
piękne zdjęcie a osoba na nim jeszcze seksowniejsza
hahah ktoś tu lekko nie ogarnia.
Tylko Gorzów STAL KS!!
ten wystep byl swietny! dziewczyny powinny zawsze tanczyc chociaz jeden uklad z chlopakami bo bylo extra
ale ciasnota
ale zadupie