ilość zdjęć w galerii: 12
data dodania: wtorek 06 listopad 2007
W pierwszej kolejce ULEB Cup wrocławski Śląsk odniósł pierwsze w tym sezonie zwycięstwo we własnej hali w oficjalnym spotkaniu. Śląsk pokonał hiszpański zespół Gran Canaria 71:63.
losowe komentarze
jaka radość w oczach ;) Bardzo ładne zdjęcie ;) hehe ;)
GieKSa Banik !!!
Ciekawe czemu ta żabka nie uciekła ?
wstyd wielcy fani speedwaya z dolnego śląska
co mam zrobic zeby pomachac ci pomponem jak te kolorowe lafiryndy na meczu?????????????????????
wie mzoe gdzie dziewczyny trenuja i czy mozna do nich dolaczyc?? Sama bylam cheerleaderka od 6roku zycia czyi juz14lat:) posze od dopowiedz droda mailowa sokar89@interia.pl
ale czad
phhh zazdroscimu, ciekawe czego?! mamy lepsza :P lepiej zajmijcie sie budowa pozadnej hali a nie wydawaniem kasy na badziewne fagi :P CPWCŚ
START GNIEZNO:)
on jest śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)szkoda że niemacie zdjęć jako blondyn, czyli terażniejszych:( ale te też są zaczepiste!:):):):):):):):):):):):):):):):):)
bo ja nie wiem kto to jedst
I jeszcze te stroje... Ja rozumiem, że może i są ładne i fajne, ale przecież już takie były na Śląsku kiedyś, tylko zamiast tego biało-srebrnego akcentu wtedy był zielony. Strój niby seksowny, wprawdzie oklepany i zasłania wszystkie niedoskonałości... Moim zdanie mogły by się bardziej wysilić. Ale jest OK.
madzie kur..a cegla ma 12 kreg w kregoslupie obrocony o 180 stopni !!!
KASIEŃKO JAK ZWYKLE JESTEŚ CZARUJĄCA I WSPANIAŁA.DZIĘKUJE TOBIE I KOLEŻANKOM ZA TRUD ISERCA.AGATKA TEŻ BYŁA W TYM MECZU OBECNA ISZCZĘŚLIWA. CZUŁOSIĘ JEJ DUHA
***
Niezłe ciacho!
bez AdaMsA unia nie byla by unia!!!!!unia najlepsza!!!!!!!!!!
SUPER PAN JEZDZI UWIELBIAM PANA. JEST PAN SUPERR :)OSTATNIO NAWET PANA WIDZIAŁAM
<lol> ale dziewczyno madz zeby ;/ fuu
przydala by ci sie wizyta u stomatologa .;/
albo nie usmiechaj sie wogole;/ <LOL>
nie wygladasz;/ zal'
Andy:
:*:*:*:
dziewczynki pozdruwcie kiedys wieze na meczu a umowie sie z wami
no i co? zero komentarza???
jak ja go nienawidze to juz masakra. ^^
SRUU genialna myśl!! haha
Pan i wladca sie znalazl od siedmiu bolesci!!!!Pozdrawiam.
ale nogi sexi
kto gadał z AJ
Kurcze a myslalem ze tylko ja ja kocham ;/ a tu taka konkurencja ;)
Polonia 1 ligia wita......tylko 4pkt.....
SPARTA WROCŁAW%WYBRZEZE
Pozdr dla braci z Gdańska ;)
superancko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hejo witam was @:{@