losowe komentarze
Boszz mojej Qmpelii tez sie podobaŁ !
Fuuu
nooo
prawdziwe fanki sa the best, a nie te wymuskane lalunie,które nie wiedza co to siatkówka i patrza na wyglad ;d
a wgl pelno jest chlopakow wokol nas i moze jakis przystojniak zwroci na nas uwage,nie..?
Jura jest Boskiiiiii;
;
Ostatnio oglądałam filmik na youtube .. w wykonaniu Knudsena, Śledzia, i braci Gollobów :)
Hmm .. był to rok 1994 .. wówczas Gollobowie startowali w Polonii, a mecz ten odbywał się we Wrocławiu.
Niepokonany w tamtych czaasach Tomek wraz z Jackiem przywieźli swoich kolegów z przeciwnej drużyny naa 5: 1 ;-)
nie rób ze mnie idiotki, okey.
Niee Booo Bydzia 4rever xD xD Ojjj bu
Nie no, nawet gdyby Bartosz to przeczytał to pewnie miałby niezłą polewkę z tych Waszych komentarzy!;]
Dajcie już spokój nawet jeżeli ma dziewczynę to jest jego sprawa on też ma prawo być szczęśliwym tak jak każdy człowiek !! a wam nic do tego! powinno interesować was to jak gra a nie to czy ma dziewczynę czy nie !
Rany... ja nie wiem co będzie jak Bartosz będzie brał ślub...
Wy jesteście jakimiś psychofankami bo prawdziwe fanki tak się nie zachowują.
Mam nadzieje że troche dotarło!! A i pozdrowienia dla wszystkich normalnych fanek Bartosza no i oczywiście dla niego samego :-*;]
o boże........
Czemu takie zdjecie....Moze jest wpozo
szawarski to placek
kurcze,poprostu wpisalem swoje imie i nazwisko na wyszukiwarce google,a tu prosze-takie slawy swiata,no no-gratulacje!
To zdjęcie jest super oby tak dalej
najlepszy
Jestem ciekaw kto wymyslil nazwe "Oderka" ta nazwa sie nadaje dla okręgówki lub juniorów.Ale ok.
Pozdrawiam.
uwielbiam Mariusza Wlazłego jest świetnym siatkarzem i bardzo przystojnym chłopakiem niezłez z niego ciacho!!!!!!!!!!
Iwonka świetne zdj:):):)
Chłopaku,polecam trzymać się Marka.Super ,ze jeden wychowaneki takiej klasy jak ty,jest w sparcie.Nowy sezon bedzie dla wrocka dobry czuje to w moczu hehe obstawiam pierwszą trojke.Tobie zycze samych dwu cyfrowek .Pzdr dla Ciebie jak to czytasz w ogóle:)sektor 6
Może do lipca się rozmyśli-oby bo ja go uwielbiam
śliczna dziewczyna
No i co Atlas ma BRĄZ
Miałam już wczoraj Ci powiedzieć, że fajne zdjęcie, bo poza kawałkiem stroju w ogóle nie widać Eli.
ale laska ucałować i można umierać
Dziewczęta, bardzo mi pochlebiacie, niemniej jednak nie popadajmy w samozachwyt ! Jestem normalnym chłopakiem, który jak wiadomo lubi płeć przeciwną, ale pomimo komentarzy,że jestem typem flirciarza, mam stałą dziewczynę. Cieszę się jednak,że mam tak wspaniałe grono fanek !
Szkoda że Marma przegrała,i to tak wysokao chyba na koniec będą na 4 miejscu.
czy to jest koszykówka?
zawsze wyglamy resowia niema znami szans :):):):
ligh adams jestes naj naj lepszy!!
normalnie jestes boski!!
świnia w szaliku Uni wpuszczona na stadion,ale był polew:)
kuźwa mać jacko ty debilu piopie
*****
jacek dobrze gra na boisku