ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: niedziela 15 kwiecień 2007
CCC Polkowice przegrał po raz trzeci w półfinale play off Ford Germaz Ekstraklasy z Lotosem Gdynia. Tym samym zespół z Gdyni zmierzy się w walce o złoto Mistrzostw Polski z Wisłą Kraków a CCC zagra o brązowy medal z AZS-em Gorzów.
losowe komentarze
kocham kocham kocham! jak cholera.! tylko Stal! i Holtański!
igor-yudin-5.blog.onet.pl w archiwum chyba z pazdziernika pisze o tej dziewczynie:(
Pani klaudia była u mnie w klasie na praktyce!!! Bardzo miła i sympatyczna!!! Pozdrowienia!!!!
Urządzą ale przez "rz" ^^
Anitko jesteś przecudowna :*
sandruś ma się dobrze..:)
Chcę tylko powiedzieć że najlepszym piłkarzem w polskiej reprezentacji jest oczywiście Ebi Smolarek.
jesteś super!
Rafalku, zycze ci duzo sukcesow. Milo poczytac o znajomym na angielskich stronach sportowych. Pozdrawiam serdecznie! I jeszcze raz gratuluje wszystkich osiagniec.
A ja pozdrawiam Bartka jako kolege z pierwszej klasy liceum :) Szkoda, ze odszedl z naszej klasy, no ale kariera - rzecz swieta :D
To żużlowiec którego darzę największym szacunkiem,jak jeździ to zapiera dech w piersiach!
Uwielbiam go oglądać na torze!
do " chłopak Basi" - jasne że możesz...sobie pomarzyć :)
Dobra ale po co odrazu wyzywać?? Przeciez to nie ma sensu...Zgodze sie z Tobą Ja też Torunia nie lubie a Zielona...Jak kibice Zielonej lubia kibicow Sparty to Ja tez Ich lubie Świete przymieże Falubaz Sparta Wybrzeże
Macie racje Jurica MISTRZEM Głąbow!!!! BUHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!
Czemu Domi nie tańczyła na tym meczu??? Zrezygnowała? Może została wyrzycona? A może ma jakąś kontuzję? Mam nadzieję, że zobaczę ją na następnym meczu, bo to jedyna dziewczyna która burzy stereotyp o głupich cheerleaderkach, które nie potrafia tańczyć. Ma super technikę i wyraz.
Damian jesteś super!Zawsze trzymam za ciebie kciuki;-)buziale
sliczne to zdjecie...:D wogole on jest sweet...3mamy za ciebie kciuki!!!!
przepiękna
a ja cie znam spotkalem cie kiedys we wroclawiu szkoda ze nie mam nr do ciebie bym zadzwonil pozdrawiam
pozdrowienie dla Kasi która umie bardzo dużo:D wygrałaś stalowy makaron;)
aaaaajjjj co za usmiech ;D :zakochany:... przesliczna kto by sie z tym nie zgodzil...
<marzyciel>
MASZ EXTRA BRÓDKE!!!!gratuluje pomysłu!!!!
Super ze ciemnoskora osoba była na meczu Śląska, i to w szaliku :). Byłem świadkiem gdy ten zawodnik wchodził na stadion i zaczepił go "kibic" Naszej Druzyny i czepiał się go ze ma szalik i kazał mu go sciagnać, dobrze ze szybko go zabrali i udał sie na stadion. Moze sie kiedys doczekamy tolerancji na Naszym stadionie. Pozdr.
DZięki w imieniu Nickiego!!!! Muszę powiedzieć że,Emil jest naprawdę niezł!!! pozdrawiam całą BYDGOSZCZ i WROCŁAW!!!!!!!!!!!!! ps: I dziesz na GP które odbędzie się w BYDGOSZCZY?? JA jade mam już bilety!!!!!! CzEśĆ!!!!!!!!!!!!!!
hmmm .. ale pani jestb grubaaaaaa . !!! <
A ja powiem tak wszystkie siatkarki są ładne bez różnicy tak samo jak wszystkie są dobre w tym co robią hehe i może ktoś ze mną sie nie zgodzi co??? :)Pozdrowionka dla wszystkich siatkarek :)
Jezdzi prawie tak "dobrze" jak NICKI Pedersen!! Mateusz FOREVER:
:*:*:
fajna dupcia
masz fajne ciało
super laski