losowe komentarze
Ania jesteś słodka j piękna nikt nie gra tak jak ty.... nikt mi sie tak nie podoba jak ty ........:(
mariusz wlazły jest super.
LECHIA ma najlepszych HOOLIGANS w POLSCE i na ŚWIECIE!!!! LECHIA GDAŃSK HOOLIGANS!!! pozdro dla LECHI!
a mi przydałby się nr gg 8 z AZSu :)
Widze, ze ubogie komentarze :) Pozdrawiam Cie i do milego uslyszenia! Ps. Ten na dole to tez moj :)
TY wer teraz jest na 4 haha a Te Polonisko jest na 8 haha i walczy w barazach ahahahaha buhahaha!!!!!!!!!! Niech wygra FALUBAZ!!! WROCŁAW trzyma za WAS kciuki!!!!
Piękna siatkarka z charakterem:)
Ja uwielbiam Pawełka, jest swietnym i bardzo przystojnym siatkarzem<3<3 pozdro dla wszystkich komentujących:P:P
ja chodziłam z nim do klasy :) fajny jest macie racje :)
zgadzam sie z gosciem 3 i sebafoto
a po co im to :/
co tu pisac jedynie mam nadzieje ze bedziesz u nas w psż na nastepny sezon baaaaardzo bym chciala pzdr. buziaki
Igor Yudin NAJLEPSZY i ta jego boooska twarz... ahhhh..... :*
Jestes świetna znakomicie ścinasz i odbierasz piłki.
SPIERDALAC WSZYSTKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
podziwiam cie asia. chce zostać taka jak ty i kasia skowrońska
mega przystojny :*
Spartanin i Jacko to debile. Nieuki. Zwykłe cieniasy. Zdzisek i Stal są mądrzy. Nicki Pedersen mam nadzieje ,że we Włókniarzu będzie dobrze jeździł. Prócz Częstochowy lubie też Rzeszów ,bo to fajne miasto i życze i dobrej lokaty. Pozdrawiam Częstochowę i Rzeszów.
P.S Unia Leszno to klub bez tradycji ,cieńki z gównianym adamsem (nie zasługuje na dużą Literę nazwiska) Włókniarz rozjedzie ich 6 kwietnia. Mamy przecież dobrą ekipę na czele z Pedersenem. Jeszcze raz pozdrawiam Częstochowę i Rzeszów
kocham unie leszno
a szczegolnie robcia mojego
robert kasprzak kocham cie pamietaj :*
Sam jesteś do kitu Pchełko! A i sam jesteś głupi, bo normalni ludzie nie wypisują takich głupot jak ty!
świetna fota ;P też bym tak chciała
Biało Zielone
gdybym miał to bym nikomu nie dał... trzymałbym tylko dla siebie ;) piękna
OMg
gkm & ckm wymiatają
sumer klub smolarek to misc www.wesolyslazak.nazwa.pl
mariusz nie dawaj numeru telefonu tym małpom. paola
alez tapeciara - paskudna
omg.. Pedersen tylko kozaczy tymi swoimi silnikami a tak to Adams jest pr0
sliczne zdjęcie, bo na nich dwaj najprzystojniejsi zuzlowcy Poloni Bydgoszcz!!!!! ;) POZDRO