zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Śląsk - Unia. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 15
data dodania: niedziela 10 grudzień 2006
6478 odsłon
6361 odsłon
5970 odsłon
6799 odsłon
6277 odsłon
8452 odsłon
5682 odsłon
12286 odsłon
7343 odsłon
6785 odsłon
8471 odsłon
8801 odsłon
9919 odsłon
5543 odsłon
6737 odsłon

Śląsk - Unia





losowe komentarze
41 Fota majster:)
02 mecz z bydgoszcza to był jeden z lepszych i fajnie zaplanowane
Anna Werblińska Aniu jestes najpiękniejsza na całym świecie królowa siatkówki chcial bym sie z toba spotkać porozmawiac nauczyć sie od ciebie dobrze grac Buziaki da ciebie :-* :-* :-:-*:- pozdrów wszystkie dziewczyny :)
Bartosz Kurek też życzę powodzenia, właśnie oglątam wasz mecz z Turcją! i co chwile słysze Kurek to.... Kurek tamto.... jesteś świetny Kocham cię
jak byłam w tym roku na obozie siatkarskim (trenuje w Gdyni w Treflu) w skurczu to wtedy graliście w Gdyni 3 mecze obejżałam tylko jeden, ostatni najważniejszy ponieważ miałam trening. jak oglądałyśmy mecz z koleżankami ( była tam jedna dziewczyna z Londynu) to jak cie widziałyśmy krzeyczałyśmy Kurekk!!!!!!!! świetnie pan gra :) <3 może kiedyś będe w reprezentacji Polski bo narazie mi dobrze idzie ;] mam 13 lat i jestem w młodziczkach.
Bardzo serdecznie pozdrawiam i całuje!!!! ;d :*

P.S
jak byliście w Gdyni w hotelu Nadmorskim to poszłam z kolegami i koleżankami do Mariolki na lody i tam spodkałam Plińskiego i .....(numer 17)
pozdrowienia dla nich!
Tomasz Tłuczyński Toomeek ! :)
Magda Choroszy zęby jak u wiewiórki:))) ale fajne:))
Kamil Zieliński w przeciągu 17 lat kamil jest największym beztalenciem wśród tarnowskich juniorów w którego inwestuje się tak duże pieniądze
Złoty Kask - orkiestra och jak dużo widzów- aż miejsc mogło zabraknąć :D
Gabriela Wojtowicz to jest SIATKARKA roku
Eleonora Dziękiewicz - Katarzyna Skowrońska Dolata kasia suppperrrrr
Agnieszka Celej Boze Wiersze bym Dla niej pisal cowy chcecie od niej chlopaki ?? :)
kibice - Wybrzeże Gdańsk dawać fotki z dymu...
Maciej Żurawski - Jacek Krzynówek - Arkadiusz Radomski krzynówek strzel nam jakąś piękną bramkę stać ćię na to .bosssski
Piotr Gruszka wyglądasz super ::*: fajna róża dasz nam taką...??:*
KS Jastrzębski Węgiel Miło popatrzeć jak sie cieszą:)
Agnieszka Celej lubie ten uklad:D no i oczywiscie modelka tez jest berdzo lubiana:D
Dawid Murek jesteś super, najlepszy...:)
Mariola Zenik - Milena Rosner - Anna Barańska - Milena Sadurek bardzo lubię oglądać Milenę Rosner!! jest Zajebista
Mariusz Wlazły On jest naprawde SUPER!!!!!!!!!!!!
Nicki Pedersen - Leigh Adams MARMA GURĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Polonia Bydgoszcz Łachchcha ale sie uśmiałem
Paweł Mróz - Miha Fon - Dariusz Lewandowski Piękne zdjęcie :)
Ania Trzcińska Oj Anka troszke Ci sie przytylo, a moze to na zdjeciu tylko tak wyglada, w każdym razie jeśli to czytasz to sie nie przejmuj.
Emil Sajfutdinow Hahahaha polonia nigdy nie przegrywa ahahahahabuhahahah nie ośmieszaj sie ta twoja polonia przegrywała prawie wszystkie mecze w tamtym sezonie...polonia mistrzem jest buhahahahaha jak wlezie do e-l to dopiero niech walczy a teraz możecie sobie tylko pomarzyc!!
Dagmara Trebenda eee tam, wychodzi bardzo ładnie, to się nazywa ekspresja ;-)
kibice - Polonia Bydgoszcz Jaka cracovia to Polonia Bydgoszcz cieniasy (żużel) HEJ hEJ fALUBAZ
FOTA ROBIONA NA MECZU W ZIELONEJ GORZE ;D
kibice - Stal Rzeszów niech żyją kibice Stali !!!!!!!!!!!!!!!!!!! NAPRZÓD ARMIO NAPRZÓD GNAJ !!! :)
Karol Ząbik biedny Karol
Emil Sajfutdinow Masz rację TO JEST BZDURNE Pozdrawiam Spartanina
Kasia Heider tak, z trenerką i dziewczynami na sali
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.