ilość zdjęć w galerii: 24
data dodania: niedziela 10 grudzień 2006
Śląsk Wrocław, w kolejnym spotkaniu Dominet Bank Ekstraligi, pewnie pokonał przed własną publicznością Unię Tarnów 86:59. Mecz praktycznie rozstrzygnął się już w pierwszej kwarcie, w której to twardo grający w obronie wrocławianie dali sobie rzucić zaledwie 10 punktów.
Spotkanie połączone było z Mikołajkami. Z tej okazji w przerwie meczu dzieci do lat 12 otrzymała od klubu różnego rodzaju upominki.
losowe komentarze
Dlaczego jest tak mało zdjęć Dominiki?!? Uważam ze to bardzo ładna dziewczyna i naprawde super się rusza.Prosze o więcej zdjęć z jej osóbką na pierwszym planie.Z góry dziękuję!
Chłopaku,polecam trzymać się Marka.Super ,ze jeden wychowaneki takiej klasy jak ty,jest w sparcie.Nowy sezon bedzie dla wrocka dobry czuje to w moczu hehe obstawiam pierwszą trojke.Tobie zycze samych dwu cyfrowek .Pzdr dla Ciebie jak to czytasz w ogóle:)sektor 6
dam Ci swój numer - chcesz !!!!!!!! :)
Był wspaniałym żużlowcem pamiętam jak rozpoczynał swoją karierę żużlową w Grudziądzu. Szkoda że tak zakończyło się życie Zdzisława.
ale dupa
świetna fota ;P też bym tak chciała
j
Elenka jesteś cudowną siatkarką i piękną kobietą od pierwszego wejrzenia jesteś dla mnie nr 1
cudzio!!!
A dajcie spokój bo to jest przegięcie.. włazicie z buciorami w prywatne życie chłopaka.. Jeżeli ją kocha i ona kocha jego to niech bedą szczęśliwi...
ja im życze jak najlepiej bo każdy ma prawo do miłości i do szczęścia, jeżeli jego szczęściem jest ta dziewczyna niech żyją szczęliwie... takkie jest moje zdanie.
Każdy zasługuję na to żeby kochać i być kochanym...
szczęścia zakochańce...
Do dziewczyny Bartka nie wiem czy jesteś jego dziewczyną czy nie ale też ci życze jak najlepiej ;]
Z czego napisaleś że Adamsa nie bedzie na meczyku?
A ja ciebie bo jesteś głupi\a
a czy można gdzies w internecie zobaczyczz tą rozmowe żon naszych szczypiornistów w Dzień Dobry TVN ????
Jeśli tak to podajcie link ;]]
Jaszke koffam ;
Oj, a na tym zdjęciu to kogo tak wyżuciło na bande?:(
Jesteś super
Oczywiście pewnie udany atak w wykonaniu Gosi, jesteś najlepszą siatkarką, chciałabym kiedyś zagrać.Niestety u nas nie ma klubu i nie mam jak pokazać swoich możliwości:(:((:(
GOSIA JESTEŚ WIELKA JA NIE WIERZE W TO CO PISZE FAKT
Jaka siara!!!!!!!!!!! pozdro dla CKM-u!!!!!!!!!! i WTS-u
tak dziewczynko, na pewno zrozumial po polsku ;]
JAKIE BRZYDKIE POMPONIARY W ZIELONEJ....
Ja na razie sie na niczym nie przejechałam ale nie wygląda on na takiego jak o nim piszecie ;-P
Lech wymiata
robicie z siebie tylko baranów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak dla mnie to jestes za chuda...no ale wlosy sa fajne
aaa....myślałam, ze sie znacie;P
chyba, ze pod tym'' i w ogole'' cos sie kryje;]
ona jest śliczna... naturalna :)
KLAUDYNKO! NIE TAK SIĘ GRA W ŁAPKI . ŁAPKI MUSZĄ BYĆ NAD KOLANKAMI A NIE W GÓRZE
Super fotka chyba się zakochałem
A Pawełek nie ma dziewczyny szkoda..:( Takie ciacho a nie ma laseczki
KOCHAM JASZKE