zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Bergson Śląsk Wrocław - Polonia SPEC Warszawa. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 25
data dodania: wtorek 28 listopad 2006
W 8 kolejce spotkań Dominet Bank Ekstraligi, lider - Bergson Śląsk Wrocław, podejmował we własnej hali zespół Polonii SPEC Warszawa. Jak często w tym sezonie wrocławianie zaspali w pierwszej fazie spotkania i Polonia za sprawą trójki amerykanów, którzy zdominowali grę na tablicach, uzyskała sporą przewagę. Po dramatycznej końcówce udało się Śląskowi doprowadzić do dogrywki, którą łatwo rozstrzygnęli na swoją korzyść.
9491 odsłon
4832 odsłon
3704 odsłon
3266 odsłon
3676 odsłon
4574 odsłon
5634 odsłon
3171 odsłon
2945 odsłon
5195 odsłon
pierwsza stronapoprzednia strona
 
1
2
ostatnia strona
nastepna strona

Bergson Śląsk Wrocław - Polonia SPEC Warszawa





losowe komentarze
Paweł Siezieniewski - Igor Yudin Ehh....ten Igor....mmmm....ciacho nie ma co :*
Jarosław Kalinowski odbierający nagrodę za zwycięstwo fajnie tu wygląda^^
Emil Sajfutdinow obrazasz Emila a sam na pewno wygladasz jak SHREK no ale juz mniejsza o to

NARA
Jacek Gollob Jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi: JACEK 'STRZYKAWKA' GOLLOB
Marek Cieślak - Jason Crump Spójrz jedną stronę wstecz ;] Dlaczego mam pozostać dłużna ? ^^
kibice - flaga - Włókniarz Częstochowa Haahahah.Poptostu zabrakło czasu.Nie mam tyle co ty dzieicaczku.
Niels Kristian Iversen - Andreas Jonsson chej!! chej!! Falubaz!!!!!!!!!!
Mariusz Wlazły dobry jesteś w siatke
kibice - Włókniarz Częstochowa Pazerne świnie z leszna haha
Bartosz Kurek Z ataku! a jaka z zagrywki !! Zibi jest troche bardziej szalony niż Bartek i taka jest różnica pomiędzy nimi:)A śliczniejszy jest Bartuś chociarz to pewnie dlatego że wolę spokojniejszych:))
reprezentacja Polski przed spotkaniem WSPANIAŁE DZIEWCZYNY!!!!!! DZIĘKUJEMY WAM ZA SERCE WDZIĘK URODĘ I TRUD WŁOŻNY W MECZ ! DO, 000 TY JESTEŚ KOMPLETNE ZERO ANIE TYLKO TRZY ZERA JAK SIĘ MIENISZ . PRZEPRASZAM WAS DZIEWCZĘTA ZA WPIS TEGO KOMPLETNEGO ZERA!!!
Zbigniew Bartman Zibi jest przystojny trzeba mu to przyznać, z drugiej strony inteligencja ma rację trzeba zauważyć że Zibi to aszlachetny człowiek i wspanialy siatkarz, który przez to że jest w pewnym stopniu znany pomaga innym. Trzeba dziekować mu za to
Martyna Mićków ..hym..Widze ze Martyna lubi ogladac mecze pilki noznej:)
cheerleaders KM Ostrów fuj chodzi z rozmazanym make-upem
dziewczyno mogłabyś się przestać tapetować poprzednia wygląda od ciebie dużo lepiej
wiesz dlaczego??????? BO NATURALNIE!!!!!!!!!!!!
myślisz że wzbudzasz pozytywne emocje
bzdura!
kibice - Wrocław Tak tak :D taka śliczna niebieskawą ;D
Damian Baliński - Robert Miśkowiak - Krzysztof Kasprzak bally i krzysiek najlepsza para na świecie i po za nim
Sandra Kazanecka Sadra, Ty jestes najlepsza- robisz odlotowe miny i zawsze jestes pelna energii! pol hali moglabys nią obdarzyc. stare, obrazone na caly swiat laski, moglyby sie od Ciebie uczyc! Nie zawsze liczy sie taniec (ktory w twoim wykonaniujest swietny) ale podejscie do wystepow na meczu tez ma swoje znaczenie!!! wielkie, wielkie pozdro i szkoda, ze nie odpisujesz na miale:(
Mariola Zenik Nasza kochana "LIBERO";***********
Świetne obrony...tylko Mariolcia umie tak bronić;************************
kibice - Stal Rzeszów JUTRO WSZYSCY JEDZIEMY DO TARNOWA!!!!WSZYSCY W BARWACH!!!!ZKS STAL RZESZÓW FANATICS!!!JAZDA Z BUCZOKAMI!!!ZKS!!!!
Tomasz Gollob agata wes sie troche zadstanów nad tym co piszesz to nasz mistrz wieze ze w sezonie 2008 zostanie mistrzem swiata
Andreas Jonsson Ale sie pooodniecasz!!!!! A jeśli o Gollobów chodzi to są cieniasami!!!! hahahaha!!!! WTS Górą!!!
Eleonora Dziękiewicz piekna z taka kobieta mogl bym sobie zycie ukladac
Atlas Wrocław - szampan maja sie z czego cieszyc, zasłuzyli
Krzysztof Buczkowski fajnie wyszłeś
Anita Kasprzak Piekna :***
Natalia Małaszewska Ladna bardzo ladna. Awdodatku pochodzi z mojego rodzinnego miasta Zgorzelec
Basia Gołąb - Magda Choroszy jak zwykle najbardziej sexy:)
Troy Batchelor - Jurica Pavlić te komentarzesą ochydne jurica to super facet pozdro dla gorican
Kasia Heider plota
Nicki Pedersen - Leigh Adams Nicki cieniasie Adams jest cool !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.