Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Night of the Jumps - Katowice 2006. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
|
ilość zdjęć w galerii: 50
data dodania: poniedziałek 27 listopad 2006
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z ostatniej rundy Mistrzostw Świata we freestyle motocross, która odbyła się w Katowickim Spodku. Night of the Jumps - bo tak nazywa się ten cykl zawodów to wspaniałe, podniebne akrobacje na motocyklach motocrossowych. Była to pierwsza tego typu impreza w Polsce i miejmy nadzieje, że nie ostatnia.
Night of the Jumps - Katowice 2006
losowe komentarze
Wks Dobrze mu powiedziałeś.. w pysku kazdy potrafi być mocny..
któż sobie rości prawo do mojej skromnej osóbki? :)
anorektyczka? nie sądze
ludzie zastanówcie się czasem co tu wypisujecie, bo większość komentarzy to zwykłe bzdury... jesteście wszyscy żałośni
pzdr dla dobrych kibicow
A o czym tu pisać...
Tak tak :D taka śliczna niebieskawą ;D
Mmmm.... fajny ten ZUZEL.... heh zaczne chodzic na te zawody...
hejka! słyszałam ze Justyna Majkowska jest twoja wielka fanka!? super!!! gratuluje..:]
Śliczny tyłeczek
Tak wiem!ma na imię Janne i nazywa się Heikkinen!i mówią na niego Janek!jest reprezentantem Finlandii i bardzo dobrym środkowym!kibicuję Skrze,to wiem! takiej debilki ze mnie nie rób! a poza tym,co ma kosmitka do narodowości?bo Janne Finem jest!a jakby ktoś coś o mnie powiedział,że "Polka"to nie miałabym nikomu tego za złe,bo to jest prawda!
no cud miód dziewczynka :)
uroda to rzecz wzgledna- jednym sie podoba brunetka a innym nie- nie powinno sie o tym dyskutowac. a moim zdaniem 'stara kadencja' nie powinna wracac, bo one nie docenialy tego, ze tancza dla kibicow Ślaska. Z taka latwoscia zawinely sie do gornika. zreszta na kazdej imprezie prezentuje to samo- od dwoch lat (na gwardi mialy wiekszosc tych samych ukladow). uwazam ze to z lenistwa- bo bez przesady, ale chyba stac je na to zeby wymienic uklady chociaz co sezon. jasne- mozna miec pare lat te same uklady i tanczyc je super swietnie i rowno, ale ja wole co jakis czas zmiane- nawte jesli jest nierowno, przynajmniej wiedze, ze nikt na laurach nie spoczywa. i uwazam jeszcze, ze tamte cheerleaderki zrobily sobie monopol na tanczenie w zespole- jesli im odpowiadales to przyjmowaly z otwartymi ramionami, ale jak miales odmienne zdanie, albo cos im w tobie nie pasowalo to za plecami bylo slychac smiech. tak wiec, MOIM ZDANIEM, grupa spiskowa nie powinna wracac, bo znowu zaczna sie mega intrygi, knucie i rutyna- sorry laski, ale takie zostawilyscie po sobie wrazenie i mega ciezko bedzie odbudowac dobre imie
Dzięki wam wszystkom za pozdro xD
Emil Sajfutdinow :P
Jest zajebisty !!!
Cała Polska Cię kocha ,a szczególnie ja
Iza sliczna jak zwykle.uwielbiam ja!
bEz KoMeNtArZa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ojeju kto to jest?
najlepsza publicznośc w POLSCE -OCZYWIŚCIE ŻUŻLOWA
Jaka siara!!!!!!!!!!! pozdro dla CKM-u!!!!!!!!!! i WTS-u
I LOVE YOU!!!!!!
NAJLEPSIEJSI I NAJWIERNIEJSI KIBICE NA ŚWIECIE
fajna laska
świetna fota
laska na 100%:)
zamknij ryj
kochaj go a on duzo cie nauczy.powodzenia.
A na tym zdjeciu Ala oddaje czesc szatanowi...:-]
Baśka Ty masz chyba już tak z trzy dychy na karku... Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Mała podpowiedz- teraz!
1/5 umiejętności Bartosza to bardzo dużo..no może jeżeli chodzi o zagrywkę to mało xd Ale może w końcu się ustabilizuje xD
A czytałyście że DC zwolnili?
to jest władza jołopy. to są panowie WłADZA. stulic pyszczyska i słuchac. a na stadion to się was na lańcuchach i w kagańcach powinno wpuszczac.
|
proszę używać polskich znaków
Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
jagguś to mój tata
Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]
KOCHAM
STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali : :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
ale na jakim zdjęciu???
Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.
|