ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: niedziela 29 październik 2006
Pierwszy raz na naszym serwisie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania ligowego futbolu amerykańskiego! Na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu zespół The Crew podejmował mistrza kraju - drużynę Warsaw Eagles. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Orłów z Warszawy 25:6.
losowe komentarze
szczerze..moglbym isc jeszcze raz na ten sam mecz.....:) hej hej....falubaz
smoldi kocham cie
Ale tyłeczki z zwłaszcza drugi od lewej!!!!!Nicolai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podaj mi swój numer!!!!!
Kocham wędkować
i takie byl dwa pierwsze biegi ;]
Ania jest najpiękniejsza! Kocham Cię Ania!
podolski to jest ciul i cham jak go zlapie to ma wpie...
Wszystkie sa BOSKIE xDD :* :P
Z takim składem to my nie mamy czego szukać w extralidze...Nie zawodzi tylko Emil i Andreas..(P)ozdrawiam
no zdolny jest chlopak
nie znam, ale z wygladu to masz racje
No i dobrze ze niechcesz Mnie komentować!!!!! A z ta lalunią to byly jajca hehe!! Ja nie jestem kenem!!! Swięte przymierze Fabulaz Sparta Wybrzerze!!!!!!!!
ona wyglada jak wiedzma szkoda słow ochyda :|
Siemka wszystkim widze że dziewczyny się uspokojiły z tą czułaścią do Emila:) papapapa dala wszystkich a szczególnie dla Kasiuni pozdrów wójka Piotrka!!!!!!!!!:)
" Hurraoptymizm " będzie jak zdobędziecie złoto ;) A teraz gratuluje wygranej i bardzo dobrego meczu ;) Buziaczki ....
Mi sie też wydaje,ze to jest Aneta Kowalska bo ona dała komenatrz pod jego zdjęciem "Kochanie,cyba rzeczywiscie czas na córeczke",a nie wydaje mi się zeby to jakaś koleżanka tak dla jaj napisala tego typu komentarz. Ale ta Aneta jest trochę młodsza od niego 5 lat napewno. I to chyba z nią jest na tym zdjeciu z mała dziewczynką,bo na naszej klasie jest jej konto i to chyba ta sama dziewczyna co na zdjęciu z nim-niestety. Ale cóż taka dziewczyna to nie przeszkoda :p
Muszynianka górą . Mirek najlepsza.Nie obrażając innych wspaniałych zawodniczek MUSZYNIANKI..
Pani Anna jest cudowna !!!
Bosko jakie ciacho
Hehehe :D a mój robaczek taki śliczny :D
polonie bydgoszcz a emil powinien być kapitanem drużyny
Ta czarna się nie uśmiecha !!!!!! A reszta Super
:)
jesteś cudowna
Heee ;]
Biednyy Jonas ;((((((
Unia Leszno jest Naaaaaj..Lepszaaa!!!!!!!!!
A co się zakładasz daj jakąś propozycję?
ale ona sliczna<3
Swietne zdiEcie
już po sezonie a chłopcy ciężko pracują!!!!!!!!pozdrowienia mała
ładne adidaski :p