losowe komentarze
NO nie już mozecie spadac do 1 ligi!!!!! CI co są w 1 lidze użadza Wam przyjęcie powitalne!!!!! buhahahahaha
Czesc maciek jestem twojim fanem!!jak znasz mariusza szczepanika to na pisz na e-maila:majkel4@autograf.pl lub gg 10180173!!dzienki!!
moje gg 9528482napisz.
Bardzo ładne
A skąd wiesz...!?! xd.
w sumie to każdy tu moglby napsiać, że ma jakieś prawdziwe info czy coś.. zacząc coś powymyslać ;). stwierdzaam, że i tak nie poznamy prawdy na 1oo%. jedynie sam on i jegoo najblizsi ale prawdizwi..
a ten no, szkoda że pliina nie jedziee.. ale mam nadzieje, że Czarnowski, Możdżo i Nowakowski spiszą się baardzo poztywniee :* wierzymy w nich cholernie xD. 13 dnii <33.
`Dumni po zwyciestwie, wierni po porażce ` :*
wygląda jak pierwsza lepsza
jesteś ładna i zgrabna poprostu super tancerka
Boshe ale słodko Krisu$$$ wyszłeś!!!
Wogóle Ty jesteś taki słodziasty i Twój braciszek Tez!
Kocham!!!
Pozdrawiam:^
kolejorz mistrzem na zawsze !!!
Opłacało się wstawać ponad godzinę wcześniej aby obejrzeć wygraną ;) Pozdrawiam
zęby jak u wiewiórki:))) ale fajne:))
A to mój zespół Winiary Balakand Kalisz chodze na mecze i podziwiam dziewczyny jak grają :)
seksowna jesteś
damian to fajnie ciacho
;)
kochaj go a on duzo cie nauczy.powodzenia.
To ni jest Agata Kasprzak tylko Małgosia Morka.
Tak wy wszystkie jestescie z Emilem!!!ale macie bujną wyobraznie!!!;DD
Co tu tak cicho nikt nie zna odp. na pytanie fanki i małej a szkoda bo sama jestem ciekawa ;)
Śląsk !
nasi ;*
śliczne zdjatko:*
Ala dawaj te nogi :-)
Jak jesteś taki lużny to dlaczego przy zdjęciach z PANIAMI tańczących na siatce żarty kasujesz żarty i opinie kasowałeś na bieżąco?????????????
ten iversen jest całkiem całiem nawet fajne z niego ciacho
Najlepsze i najpiekniejsze są Ania i Lena
uwielbiam Mariusza Wlazłego jest świetnym siatkarzem i bardzo przystojnym chłopakiem niezłez z niego ciacho!!!!!!!!!!
Frajer z ciebie prawdziwy "frajer" jak hans jezdził we Wrocławiu to sie cieszyłes z kazdego jego punktu... miałes pewnie kisiel w majtach byłes tak podjarany a teraz gdy Hans dostał lepsza propozycje w Toruniu to juz jest najgorszy ??? ;/
mala pomylka i podpisalem, ze to Sylwia, juz poprawilem ;-) przepraszam zainteresowana
dla mnie kasia skowronska jest najladniejsza a zaraz po niej ania:))