ilość zdjęć w galerii: 60
data dodania: wtorek 19 wrzesień 2006
Polscy żużlowcy obronili w Rybniku Drużynowe Mistrzostwo Świata Juniorów pokonując młodych zawodników ze Szwecji, Danii i Niemiec.
losowe komentarze
Bede zuzlowcem tak jak ty Zengi
Ciekawe ilu was pojedzie 20 a moze 10 hahahaha
Greg Hancock ok,ale Rafciu kolo niego jak zwykle fajne ciacho!!:);):*
Milena jestem dumna z takiej KUZYNKI :*
cała polska w cieniu sląka wks
zobaczymy go za kilka lat na torze i bedzie lepszy o tatusia ;p
Leigh Leigh Leigh Adams !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
zagłębie odra Zawisza areczka potęga to jest
Tapety Wszelkie prawa zastrzeżone ? Buahahaha to po co są te tapety?
ej no bez przesady w Gorzowie są o wiele ładniejsze dziewczyny
To zdjęcie jest najlepsze. Niesamowite!!!
Gollob jest spoko
Paulina jest NAJLEPSZA!! KOCHAM CIE!
ciekawe jak ty wygladasz...? Kartoflany nos, zarost na piersiach, krzywe nogi i do tego 90 kg wagi...Jak Ci sie nie podoba to przemilcz!
sliczna pani- widac masz talent
O Rickus... Trzymaj się,zycze zdrowia i dobrej jazdy... :D
PAWEeł M ale z ciebie ciacho pozdrawiam :
***
Co tu dużo pisać, przecież to Krzyś-same pozytywy!!!!!!!!!!
ło ho ho jakie nogi=) mam na myśli oczywiście Pawła
Emileeek jeest boski ;
pOoozdrowieenia z Gorzowa Wlkp. xdd
Edytko na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Spoczywaj w spokoju.
Nie ma co nawer porównywac do Werblińskiej! Cudowna Kasiaaaaaaaaaa!!!! ;)
patryk kocham cie
od zawsze chodze na wasze mecze:
:*:
POZDROWIONKA DLA IGORKA!!!!!!!!!!
Zdzisek nawet nie umiesz poprawnie napisać nazwiska Nickiego a piszesz że jest wielki. Nie oszukujmy się wszyscy dobrze wiemy że to Adams zostanie mistrzem świata
Bartek ma dziewczynę to prawda widziałam ją w Bydgoszczy ale nic specialnego.Nie wiem czym ona mu mogła zaimponować inteligencją nie grzeszyła urodą tez nie za bardzo i myśli ze błyszczy myśli że jest większą gwiazda niż sam Bartek.
Do dziewczyny Bartka Kurka
Twoje wypowiedzi świadczą tylko o tym że boisz się że Bartek Cię zostawi bo masz świadomość że jest wiele fajniejszych dziewczyn które mogłyby sie spodobać Bartkowi.
Pozdrawiam:)
ciag dalszy:bo Crumpy miał defekt jupi!
ta jasne. nie wierzę ,żeby cię to cieszyło. Atak psychopatek po każdym meczu i wyznania miłości od rozhisteryzowanych małolat. Czemu nie? Jesteś po prostu miły i tyle...
Kocham go nad życie
xD :):)
lalalalalalalala hej slask ide na mecz z arka a zn niemi trzeba mocno z tymi ch...mi wiec ide na meczyk i tak slask awansuje do 1 ligi i jeszcze do ligo mistrzuw xD :D