ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: poniedziałek 29 maj 2006
Za nami kolejna runda spotkań ekstraligi. We Wrocławiu zgodnie z oczekiwaniami Atlas pokonał Unię Leszno 53:37 inkasując w ten sposób 3 oczka, 2 za zwycięstwo i jeden punkt bonusowy za lepszy bilans w dwumeczu.
losowe komentarze
a czy można gdzies w internecie zobaczyczz tą rozmowe żon naszych szczypiornistów w Dzień Dobry TVN ????
Jeśli tak to podajcie link ;]]
Jaszke koffam ;
Sorry Marto ale jak byś cały dzień na solarce siedziała to zapewniam że ty tesz tak bendziesz wygladać ale narazie żal bo jest brzydka i tyle!
Jak pokazalem Irlandczykom jak wygladaja polskie dziewczyny to niedlugo bedzie ich w polsce wiecej niz polakow u nich :) Wesolych Swiat Wielkanocnych Pupsik !
NASZ GÓRNIK NIGDY NIE SPADNIE!!! JESTEŚMY Z WAMI NA DOBRE I ZŁE
nie ma mordy to raz a dwa to jeden z lepszych polskich żużlowcow po 3 troche szacunku
U mojego kuzyna Miszy Ania chciałaby być tancerką, Masza modelką, a u kuzynki Nataszy jej syn Maksym marzy zostać żużlowcem, będę miała żużlowca. Asia
jest ona super super nasz polska
oj Daga wzbudzasz emocje, a jak widze wypowiedzialo sie tu chyba pare zazdrośnic. Znajac Ciebie nie przejmujesz sie tym i tak trzymać, a zazdrosne małpeczki niech lepiej potrenuja zamiast siedziec i pisac bzdury. Pozdrowionka Olcia ZTL :)
:)Soka za te rymy...
JAREK HAMPEL JAREK!
Dziewczyny jesteście super trzymajcie tak dalej
a i dajcie więcej zdjęć
Hans Ty teraz po stronie Torunian,ale dobrze,ze zostal Jason,to byly czasy jak razem wygrywaliscie 5: Panowie.
PIĘKNE cuda z NICH uuuuu.... ŚLICZNIUTKIE !!!!
I'm sure she is not single. :-(
PRzeciez widze jaka presje na nim wywieraja..jak jest sam .. to jest inaczej..ale jak juz jest z kims..juz nir to samo..
a jesli chodzi o ten bieg w ktorym nie wyjechal... to bylo tak..ze na samym poczatku trener mu powiedzial ze jedzie w 1..4..9..i 14..i Emil juz sie szykowal na ten nominowany..i patrzy Siopek za niego jedzie..a trener nawet nie podszedl i mu nie powiedzial ze nie jedzie..wiec sie nie dziwie ze sie zdenerwowal..wiec to nie tylko ich wina.. a tymbardziej ze byla wielka presja...:/
Ale juz wszytsko jest Ok..=)
(P)Ozdro!
Przegralismy z Rosja ale i tak wielkie gz dla polek. Szczególnie dla tej najładniejszej. =*
szkoda mysli panowie sa zajente
rozmienila sie na drobne
boze niech ci bedzie- wyglada jak dziecko, normalnie chyba do podstawowki chodzi- masz jakis z tym problem? boli cie to?
KLĘKAM NA KOLANA ...
ODPŁYNĄŁEM...
BOGINI...
superowskie
jest najśliczniejsza siatkarka,jest Piekna Kocham Ja!!
Spartanin i Jacko to debile. Nieuki. Zwykłe cieniasy. Zdzisek i Stal są mądrzy. Nicki Pedersen mam nadzieje ,że we Włókniarzu będzie dobrze jeździł. Prócz Częstochowy lubie też Rzeszów ,bo to fajne miasto i życze i dobrej lokaty. Pozdrawiam Częstochowę i Rzeszów.
P.S Unia Leszno to klub bez tradycji ,cieńki z gównianym adamsem (nie zasługuje na dużą Literę nazwiska) Włókniarz rozjedzie ich 6 kwietnia. Mamy przecież dobrą ekipę na czele z Pedersenem. Jeszcze raz pozdrawiam Częstochowę i Rzeszów
www.polonia-bydgoszcz-paulinka.blog.onet.pl Komentować
Ja go nie znam i dlatego chetnie się dowiem dlaczego "ten człowiek to dno" ?
Beautiful smile, KKrzysztof SĹaboĹ!
brzydula
Mogły tak nie zadzierać nosa, to pewnie nadal były by na Śląsku. A tak to muszą tańczyć dla innych.
Ale duze te pupcie maja;p ale fajne;p