losowe komentarze
Pozazdrościć :)
Pozdrowienia dla Pani ! ;)) grupa Puls !!! ;
Buhaha widać nas rozwalili hahaha czekamy na rewanż w niedzielę! Który na pewno wygramy jak poprzedni mecz!!! Toruń mistrzem jest!!!!!
Ja nie mogę, oni chyba mają jakieś sprężyny w nogach!;P
a to co ma być .. jejku wejźcie dajcie tylko te fajne zdjęcie bo mi sie nieprzyjemnie wchodzi na tą strone jak ją widze Seba ..
rorostu KLASA
jestem twoją fanka
wymieniaj..chętnie się czegoś nauczymy :) a co do włosów to nie nasz wybór, że są rozpuszczone...mówimy kategoryczne TAK dla konstruktywnej krytyki, ale tylko i wyłącznie konstruktywnej..
Śliczniutka jestes
Zgadzm się ale Greg też jest super.
szkoda ze jej siatkarka bo jest pewnie nie do zdobycia,przez takiego kogos jak ja .zakochalem sie:)buziaki:)
omg.. Pedersen tylko kozaczy tymi swoimi silnikami a tak to Adams jest pr0
W siatkówce liczą się umiejętności a nie uroda.
cześć tomek tu piotr dolata
zdjęcie dnia...........
jatam wole slask wroclaw naj lepsi sa wszystke mecze ich ogladam
On wcale nie ma dziewczyny ja nie rozumie po co wy takie ploty rozsiewacie? Zal mi was to trzeba byc zerem zeby pisac ze jest sie jego dziewczyna ogarnijcie sie zreszta i tak z nim nie bedziecie! Fakt przystojne ciacno z niego... A wy malolaty mu milosc wyznajecie i sie podanecie za jego laski. Ok w takim razie ja jestem dziewczyna Igly he zostawil dla mnie zone i dzieci he he he
"My się nigdzie nie wybieranie " <lol> buahah .. do trzeciej ? lol ... hmm .. powiedz mi gdzie ta liga ^^
te dyskusje sa bez sensu napalone dziadki i 15-latkowie nawet za 10 lat beda twierdzic ze onaq sa mlode...(ślepota i hormony)
ciacho !!!!!!!! nic dodac nic ując
Jestem wariatem,sierotą i głupkiem
Finka !!! lewe skrzydło:)
Jeśli ktoś jest fanem AJ lub nie zapraszam na blog:
maeve7.blog.onet.pl
Uwielbiam bartka jest śliczny oglądam wszystkie jego mecze wogóle kocham siatkówkę. zawsze mu kibicuje żeby dobrze grał. mam nadzieje że zobacze go kiedyś na żywo
ma fantastyczny biust
Ale laski :)
to się musisz na mecz wybrać :) ale swoją drogą gdybym zdobyś zdobył nr gg top mogłaby Tobie sama wsyłać kilka fotek :P ale co ja tutaj będę konkurencji podpowiadał. Pozdrawiam. 8 z AZSu <klask> <klask>
Hans: Hmm.. zabrakło mi dziś żelu, żeby sobie włoski do końca zrobić..
On: Hahaha. No właśnie widzę.!
Hans: No i wszystko wyjaśnione !
puk jest super słodki taki facet jak on to normalnie skarb wiecie czy ma kogos?
Najładniejsza jest Ania Barańska "Baranek"!!!;))
Potem nasza najlepsza libro Mariola "Brabie" Zenik"!!!