ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: niedziela 09 kwiecień 2006
Atlas Wrocław na inauguracje ekstraligi żużlowej pokonał na własnym torze Budlex Polonie Bydgoszcz 53:37. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Jason Crump, który nie zaznał w tym spotkaniu porażki, zdobywając komplet 15 punktów.
losowe komentarze
Nie Ma To Jak Kibice Z Częstochowy!!!!!!!!!!!!
niby czemu sie nie nadaje?
To jest coś !
Jak ona tu brzydko wyszła!!!
:[...;P
Hansik to fajny chłopak!!!!!!buziaczki
Dobre mu tak!!! Słucham??? A jak by tak crump się wywalił i rzeszowianin by mówił Dobrze mu tak to co w tedy
No wiesz każdy wie że leszna nie lubimy jeszcze torunia i gorzowa:)
I to mi sie podoba!
hampel srampel!!cieniak!!!
Paulina jest fanomenalna ! Wyrasta na gwiazdę reprezentacji. Druga libero po Marioli Zeni ^^
jest najpiękniejsz :-*
ja cie Ebi jesteś cool tylko bram wal więcej oki bo w AO Kovala nienajlepiej
i lov RYAN !!!
17.a Ty?
Jeju ale problem macie...
On chodzi z moja ciocią a jego dziwczyna ma na imie Olga nikt jeszcze nie wie o nich nie wiem dlaczego.On jest nawet na boisku...Lubię go.:) Ale jego fanki są nie nie normalne bo gadają mu pod czas spotkaś Kocham Cię , Piękny jesteś. Beznadziejnie i standardow teksty.:)
też chce zostać czirliderką .
Tylko Polonia od 1951 r. nie spadła z ekstraligi żużlowej!! Wszystkie inne kluby spadły, łącznie z Waszym Atlasem do glazury nie tylko dla Pazury buhahahahah !! ]
Polonia forever!!
Bójcie się CHAMY DO EKSTRALIGI WRACAMY...
co to za gostek u góry z lewej?
Wydaje mi się że Marcin Możdżonek barzdrz lubi się uśmięchać
pzdr dla dobrych kibicow
Jacek Jestem Twym Fanem I Tomka Szkoda Że Odszedłęś Z Uni Tarnów Brakuje Cię Tam :(:(:(:Wruć Bo Beż Ćiebie Jak Bez Motoru hehe Pozdro Dla Ciebie I Tomka
For4Ever
Ania jest sliczna ale Kasia Skowronska piekniejsza;)
Uwielbiam tę siatkarkę, za Jej grę, zachowanie i urodę oczywiście!
Zgadzam się z Ewcią. Już który raz pisze o szacunku dla tych zawodników. Weście poszukajcie sobie chłopaka w waszym wieku. Dajcie im spokój.
Ja właśnie siedzę ze swoim i kpimy z was.
oJ kOCIE kOCIE :P :P
BJERRE Jedziesz!!!!!!!!!!!!
na wspak
ioioio
Miło popatrzeć jak sie cieszą:)