zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Era Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek. Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 22
data dodania: niedziela 26 marzec 2006
W galerii oglądać już można zdjęcia ze spotkania Era Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek. Spotkanie zakończyło się zwycięstewm wrocławian 80:68.
6817 odsłon
3734 odsłon
6939 odsłon
4712 odsłon
6243 odsłon
3779 odsłon
3767 odsłon
6271 odsłon
6847 odsłon
3775 odsłon
6589 odsłon
7917 odsłon
5305 odsłon
5803 odsłon
6362 odsłon
pierwsza strona
poprzednia strona
 
1
2
ostatnia stronanastepna strona

Era Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek





losowe komentarze
Paweł Siezieniewski - Igor Yudin YYYY ja tez tesknie!!! He he!
Paweł Miesiąc Masz racje Pawel jest SUPER!!!!!!!!!
Bartłomiej Jaszka Kocham go !!On jest taki słodki :))))
reprezentacja Polski MUWIE JAK JENNY A GDZIE EBI ?
Bartosz Kurek `lool` głupku ty ;) takk a ja od dzisiajj jestem laskaa Winiaraa i coo! zostawił dla mniee żone i wgl, ;]] oj my sie tak kochay i on jest moju jedyny..
bozee, dziewczyny ogar jeszcze raz ogar ;) bo to jest żaolsnee. ;]] ze go kochaciee a przeciez tak naparwde go nie znaciee.. jestem ciekawaa ile tych dziewczynek wie coś o niim.. pff ;] a tak wgl zgadzam się z magdą i reszta na tym zdjeciuu widać jakby sobie cos podawalii.. a i jeszcze jednoo.! pomyslcie, gdybyscie byly dziewczyną ktores sportowca, wątpie zebyscie pisały na takim foruum i się kłociły i tłumaczyły.. zostawilabym tą sparwe dla sb aa nie rozbrzmiewała too.. aa i miło Ci czytac kom ze jestes brzydkaa itd. nie udzielaaj sie to tutaj przestana cie bluzgac. proste ;)
pozdrawiamm ;*
cheerleaders Stal Gorzów niech ci doda zazdeosci tych nozek
Seid Hajrić - Shaun Fountain kocham go jest sliczny pieknie wyszedl
Paulina Maj ale nogi sexi
Marcin Możdżonek - Marcel Gromadowski - Zbigniew Bartman Wydaje mi się że Marcin Możdżonek barzdrz lubi się uśmięchać
Michał Szczepaniak - Hans Andersen Nie, mam psa.. buhahhhaahah.
cheerleaders Śląsk Wrocław oj, akurat zdjec Kasi jest duzo, zasze wybieram moim zdaniem najciekawsze ujecia i jakos tak jest ze inne sa rzadziej na zdjeciach, pozatym pozostale dziewczyny najczesniej tancza w srodku i czesto jest je "zlapac" z kadr dobry
Nicki Pedersen w następnym sezonie pszejdz do stali
Tomasz Gapiński idz do Gdańska! tylko gks wybrzeze
Maciej Dobrowolski - Radosław Wnuk - Bartosz Janeczek no, okey.
Emil Sajfutdinow LAski wy nie macie innego tematu na klotnie!!..tylko EMIl.. opanujcie sie kurde..bo az zal niektorych komentarzy czytac.. fakt jest przystojny...ale w zuzlu chodzi glownie o jaazde jakby nie patrzec..Xd
Agata przeslicznie:D
Piotr Protasiewicz NIE MA ZA CO!!! hehe biedna polonia ale w sumie zasłużyli na ten spadek :(:(:(
upadek - Krzysztof Słaboń - Krystian Klecha qpa
Tomasz Gollob - Hans Andersen ale on mnie podciął!
Eleonora Dziękiewicz - Anna Barańska - Milena Sadurek Ania jest sliczna ale Kasia Skowronska piekniejsza;)
Troy Batchelor Troy pozdro jestes extra
Anna Barańska Ludziska co się z Wami dzieje? Ja rozumiem jest ładna,ale opanujcie się, niedługo nie będzie mogła wyjść na ulicę
Eleonora Dziękiewicz i Katarzyna Skowrońska na trybunach widzialam je jak siedzialy:] nawet kibicowaly jak reszta kibicow hehe
Marcin Jędrzejewski Lepszej nie mash
kibice - Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk My wieżymy tylko w bks... Hej lechio o masz... O masz...
Michał Bąkiewicz jest boski!!
Dagmara Trebenda normalnie w samozachwyt można wpaść, na szczęście parę życzliwych osób sprowadza mnie na ziemię z tymi moimi nadprogramowymi kilogramami..
Sebastian Ułamek - Krzysztof Kasprzak - Lee Richardosn - Troy Batchelor Kocham was ..:*
Paulina Maj o ja !!!!!!!!!!!! co za układy??????????????? jeżeli Mariola jest lepsza od Pauliny to nie znaczy ze ma układy, puknijcie się w głowę lub 2x pomyślcie zanim coś napiszecie;////////// to niedorzeczne!!
Dominika Łuszcz jest najładniejsza naturalna !!
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.