losowe komentarze
Skad jestes??????
Profesjonalnie wykonana sesja:)) pięknie
Buhahahaha bardzo dobrze!!!!!!!!
jestem cheerleaders i w rajtach (rajstopach) się nie tańczy ;/
ale pupcia pomasował bym ci ją kocham;
; ssexxx
sliczna dziewczyna
Milena Sadurek !
Najlepsza, najpiękniejsza! (;
Kubuś jesteś najlepszy w reprezentacji Polski i jesteś spox .Przejdż do borussi.ok?Naarkoz@
Wenta- najpiękniejszy trener na świecie;*
bardzo piękne
ja kigicuję UNII Leszno i POLONII Bydgoszcz. pozdr dla Miłosza
widac bo to som kibice uni leszno pozdrowienia
Ehh swietnie pojechaŁ w niedziele !
dawaj śledziu
kto im kazał tak stać, przecież widać, że siódme poty z siebie wylali i ledwo stoją :P
wiesz co...one sa od tanczenia nie ja. A jak juz za to sie zabierają to powinny spelnic odpowiednie wymagania odnosnie aparycji. A jak nie spelnia ktos tego to po co sie pcha na sile ?
CZEGO MOZNA KCIEC OD TAKIEI KOBIETY BYC PSZYNIEI NA OKROGLO
Huuuura!!! Wygralismy z Kuba 3-1 widac ze jestesmy swietnie przygotowani gratulacje dla naszych chlopcow xd juz za tydzien pierwszy mecz z Kanada obysmy wygrali uda nam sie!;*
chcialbym je moc dotknąc
Tu chyba jakies dziwne postacie pojawiaja sie i wypisuja pod fotkmi pierdy w jakims swoim okreslonym celu. Dziwne ze sie komus chce pisac glupoty i kretynstwa kiedy patrzy na tak piekne dziweczyny. To chyba jacys frustracji albo frustratki ;P
Powiem tylko jedno głupie gówniary znajdzie sobie inne hobby bo widze ze nie "miłośc" do siatkówki was sciaga na mecze tylko do siatkarzy...żal PL po prostu.... Co was obchodzi ich prywatne życie jakim prawem sie wcinacie w ich prywatne sprawy ???? Wszystkie gówniary wyjazd na koncert justina bibera bo tylko tam sie nadajecie mozecie a na mecze niech jezdza prawdziwi kibice anie rozwrzeszczany małolaty:)!!!!!!!!!!!!! SKRA jest wspaniala jako druzyna a nie tylko jako BARTOSZ KUREK !!!!!
Nicki Pedersen 1 klasa. MARMA górą!!!!!! Pozdrawiam cały RZESZÓW!!!!! MARMA!!!!
Szwagier dajesz !! :)
ja ich wszystkich poprostu kocham a najbardziej to oczywiście Bartłomieja Jaszke
kocham cie bartusiu i nie żeń sie jeszcze
Podobno Kurek nie ma żadnej dziewczyny, tak wynika z mojego źródła ! Pozdrawiam !
jaki smile:):)
ślicznie:
:*:*:*:
nasz wspaniały fan klub
Krystian Klecha Krystian !!
Ogór zaje
** sylwetka tak trzymaj !!! a zajedziesz daleko ;P
może nie bede zbyt orginalna w tym co napisze ale wyglądasz świetnie pozdrawiam