losowe komentarze
krzysiu podaj do sebastiana on to wykończy po co się męczysz
Napewno Ci coś mówi mój nick jeśli to Matełusz czytasz i życzę Ci dobrych wyników
Ty Jacko zamknij się dobra!!!!!!
super jestes!!! chce twoj autograf!!!
Magda, podobasz się najbardziej. Mnie też.) Twoje zdjęcia oglądają najczęściej.)
i wygralismy XD;]
Jestem fanką żużla a Jonsson to najlepszy zawodnik poloni bydgoszcz
zajebisci kibice
piotrek dalej do przodu dajesz rade
on jest super.podoba mi się jak on gra
dla mnie tokasia skowronska jest najpiekniejsza no ania zaraz po niej
super
zaprasz się do białośliwia na końie prosze przyjedz i speł moje życzenie prosze
emil to bandyta
Podobniesz na Wyznach ale nie jestem pewna ....
całe szczęscie że jest moją dziewczyną i planujemy ślub. Jest świetną siatkarką a zarazem swiętną dziewczyną!
Małgosiu bylas dzisiaj Fantastyczna i szkoda tylko ze sie nie udalo.....jestem wielkim fanem pilki noznej ale... ;-))) hmmmm hihi ale odkąd mamy NASZE ZLOTKA! to jestescie i wy w sportowym przedsionku mojego SERCA! nie martwcie sie PEKIN jest wasz i my w to wiezymy..... POLACY!!! pozdro dla calej druzyny... jestescie najpiekniejszymi siatkarkami Na Swiecie... ZAWSZE Z WAMI!!!
Hahaha Laski weście sie w dekiel puknijcie jak wy możecie go kochac jak wy go nie znacie ile wy lat macie 10? 12? co wy o miłosci wiecie? Bartek z was leje a ten ktos co sie podszywa pod niego tez ma w głowie nastukane. Ania jest laska Bartka ale co z tego? Jakby Bartek nie był z Anka to i tak by sie z wami nie umowil kto sie w ogóle umawia z psyhofankami? Możecie nie uwieżyć ale ja na moim profilu na fotce mam zdjecie z imprezy jak Ania z Bartkiem sie liza (tzw. w tle sa) i możecie też w to nie uwierzyć ale ona ma 15 lat. Nie wierzycie wasza sprawa wierzycie to przestancie wypisywac glupoty. Pozdrawiam
PAMIĘTAM TĄ FOTKĘ BYŁAM W TEDY NA MECZU:)
takie najbardziej mi się podobają! :) piekne,usmiechnięte...tak trzymać pani Kasiu! :)
nicki do boju!!:D niiiicki=
*KC:*:
dziwnie wyglądam wśród żużlu, kosza i tych jak im tam....Ale nie narzekam:)niech sobie będzie ta fotka.powiedzmy,że dla odetchnięcia od sportu :D
super bluzka EPI w ogulle super się ubrałaś
tera 2 d i idize do 3 d lasciwie to ju jest w 3d
mniam, mniam, ale fajna
Super dawaj gazuuu!!!
Paola-piszesz na nie sztuczne fanki,a sama robisz to samo!to nienormalne!
szacunek dla wszystkich :)
jesteś moim misiaczkiem kotku ale z francja sobie nie poradziłes co ci jest kotku martwie sie o ciebie
slask slask wks!!!la my swoje lechia gdansk lechia gdansk!!!mistrz mistrz nasz ts!!!trzej królowie wiekkich miast slask wiselka lechia gdansk!!