losowe komentarze
Bez pszesady nie da NAM w kość bo Was nie będzie w ekstralidze!!!!
Noo dzięki ja tu oglądam meczyk z Kumplami i siedze w kompie.Oglądasz mecz?? Pozdro
No własne nie ma sie co z nimi kłócić żałosne ;-(
hehe ladnie jezdzi a jak ladnie sie usmiecha do kibicow:)
dzięki za mecz z Bydgoszczą! Finał jest nasz!
tak sie bawi WISŁA
jesteś cudowny i wspaniale grasz
sromasz srollob a nie tomasz gollob
i need you ...i miss you...
Tak ale widze ze ktos podaje gg a nawet nie jest dostępny. I jestes kobieta :-D wiec po co nick nieznajomy o teraz juz nieznajoma. No prosze. A na gg tajemnicza krolowa. Dobre :-D
Ten z tyłu wygląda jak Kenneth Bjerre.pozdro
na jej twarzy panuje temperament prosto z Hiszpani :D
tak, zgadzam się z wamii.. i Agutek, i gość.. bo fan siatkowki, tego sportu nie patrzy naa wyglądd.. kurek, winiar, szampon itd. majaa bardzoo wielee faanów.. ale powiedzmy zobie szczerze, PRAWDZIWYCH fanów mozna na jedej reki wyliczyć. tak sobie myśle, ze Ruciak nie maa zbyt wielu fanóow, ale ja go rowniez podziiwaaan, ale nie za wyglad czy coś, tylko za gre.bo graa bardzo skutecznie i zawsze moze na nuego druzyna liczyć.. ja z całego serca kocham siatkóowkę. :* ii Bartkaa tez luubiee, ale bez przesady xD.
megi jestes najladniejszom kobietom na swiecie i najlepszom siatkarkom twuj monz na ciebie nie zasluguje mam nadzieje ze bendziesz grala w reprezentacji do londynu bo bez ciebie ten zespul nie ma zadnych szans zycze ci powodzenia iduzo milych chwil w zyciu prywatnym i sportowym
pewnie cały czas dostajesz kosz!!!!
taka dziewczyna to skarb jest piękna
aaaa jaaa tez tak prawie umiem :( Asia zla!!!
DO SOAAAOI
A na gg, przesłałabyś mi??? Nikomu nie dam, możes być pewna. ;-)
DO :EWUŚKA_13 CZY TY MYŚLISZ ŻE ON TU ZAGLĄDA? NAIWNA JESTEŚ DZIEWCZYNO
Wszystkiego najlepszego staruszku w dniu urodzin :) Buziaczki .....
żal mi ciebie pchełko.............
Bogini siatkówki:
*************
gratuluje seba;] pierwsze zdjecie oddajace prawdziwe piekno Dominiczki:
:
Monia, Maciek jest ładny ale trzeba patrzyć na to jak spisuje się na torze a jeździ super! a nie tylko na to jak wygląda, Pozdówka ;)
Cześć "Stal", masz gg, jak masz to mógłbyś mi dać numer? Pozdro.
hejka ładne masz zdjecia
oddajcie Martę!!!
prosze nie obrazac kibiców slaska
Pcheła tak dalej!!!!
ale pupcie