losowe komentarze
Kibice Falubazuuu .!!!!!!!!!!!!!!!!!1
kocham ją:)
Buhahahaha nie rosmieszaj!!! LESZNO bedzie miec mistrzem bo te knypki nie dorastaja nam do piet!!! A za rok to Adams bedzie Mistrzem!!!! DO BOJU LESZNO DO BOJU BYKI!!!!
Byli tak blisko qwygranej ,no trudno się mówi.Zdjęcia są super.
Stare dzieje ale fotka super-wyskok Damiana imponujacy
ma się te swoje źródła i źródełka. Ale Karmi lub sok marchwiowy to zawsze można wypić :)
Leigh Adams jeszcze nigdy go nie widziałem w takiej formie. Gdy by nie on to Unia mogła by pomarzyć o mistrzostwie
Wszyscy bardzo przyeżyli tragiczną śmierc Łukasza Romanka. Nieumiemy sie jeszcze z tym pogodzic ze juz go z nami nie ma ;( To był bardzo dobry chłopak. Ja też sie jeszcze nie umiem pogodzic ze nie ma go i że odszedł na zawsze ;(;( Niech spoczywa w spoko ;( :*
andreas jestes najlepszy
Nie tylko na świecie....
Najlepszy w całej GALAKTYCE...
Najprzystojniejszy na całej Galaktyce....
Moja MIŁOŚĆ OD PIERWSZEGO WEJRZENIA...<K.C.>:
:*:*:
aaaa jaaa tez tak prawie umiem :( Asia zla!!!
On jest BOSKI !
Oglądam każdy mecz jego ! i też w siate lubie grać !!
Zapewne Ania ma racje, wkońcu to bardzo fajny facet, a z regóły fajni faceci są zajęci
Łukaszu... byłes.. jestes wielki!!! na zawsze pozostaniesz w naszych sercach [
][*][]
MARTYNA I JAREK Z RYBNIKA :)
rkm rybnik...
Bez komentarza,hehe,:)
Justa662!!!!
Dziewczyno weź sie Ty w koncu opanuj, na początku były mi obojętne takie posty, później zaczęły mnie śmieszyć a teraz po prtu mnie denerwują!
Nie możesz się już uspokoić? Co się zmieni jak bd znała całe jego życie prywatne od podszewki? Hym..chyba tlyko to, że On już nie bd miał życia prywatnego!
Postaw się na jego miejscu naprwde byś chciała, zeby jakiś czop z neta wiedział o Tb dokładnie wszystko?
Już niedługo zaczniesz pytać ile razy dzienni Jego dziewczyna robi siku!
Już Twoje pytania sie zrobiły strasznie wkurzające! Odpuść sobie w końcu!
A wracając do tematu MŚ no to jak narazie nie grają jeszcze super, ale dziś wcale nie grała nasza najlepsza szóstka i wgl te mecze są tylko jako treningi więc nie ma co się podłamywać, ja tam mimo tych wszystkich komantarzy na różnych stronkach, że nie uda nam się zdbyć medalu wierzę, że jednak go zdobędziemy!
też będe w przyszłości siatkarką bo na swój wiek jestek bardzo wysoka mam 12 lat a mam 165cm
Adam Kajoch jest lepszy
Ona jest SuPeR
OLE OLE OLE nie damyyyy sieeee!!!!!!!!!
Jestes naprawde bardzo dobra zawodniczka, trzymamy za ciebie kciuki!!!!:):)
dobrze kibicują polsce.!polska najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co skąd wiem ??
mistrze
Przynajmniej nie wyglada to tak przerażająco jak wyglądasz właśnie Ty Żaneta! Ciekawe co ty myślałaś patrząc w ten sposób na Pałke... No i ten palec. haha
A kto mówił w ogóle o anonimowości?!
haha
NASZA MILENKA !
Ale mało kiboli słabeeee!!!!!!
jestes super
Najpiękniejsza, najlepsza, najmilsza, siatkarka na świecie!!!!!!
Kasiu jesteś super!!!?
KOCHAM CIĘ bardzo mocno:*