zdjęcia
menu
subskrypcja
słowa kluczowe
Informacje
Jesteś w kategorii gdzie znajdują się zdjęcia w tematyce Atlas Wrocław - Unia Leszno (o 5 miejsce). Poruszanie się po stronie jest bardzo proste. Najpierw wybieramy główną kategorię a następnie konkretną galerie zdjęć lub interesujące nas fotografie. Na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie.
System reklamy Test
statystyki
ilość zdjęć w galerii: 40
data dodania: czwartek 29 wrzesień 2005
W pierwszym meczu o 5 miejsce Atlas Wrocław pokonał na swoim torze Unie Leszno 49:41.
4243 odsłon
3859 odsłon
7351 odsłon
6392 odsłon
7334 odsłon
6685 odsłon
8157 odsłon
6454 odsłon
5560 odsłon
3434 odsłon
4334 odsłon
3248 odsłon
8517 odsłon
4471 odsłon
6059 odsłon

Atlas Wrocław - Unia Leszno (o 5 miejsce)





losowe komentarze
kibice - Odra Opole ODERKA OPOLE. <33` POLONIA BYTOM.<33` Forever. <3`
Kenneth Bjerre - Nicolai Klindt - Jarosław Hampel - Piotr Świderski TA jasne!!!!!!!Głupia polonia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cheerleaders KM Ostrów spokojnie panowie ona ma 15 lat xD
kibice - Wrocław wygrana hurra udalo sie tylko co z"gapa"
Eleonora Dziękiewicz i Katarzyna Skowrońska na trybunach LANKA I KAŚA SOM NA IŁSDNIESZE DZIEWCZYNY W POLSCE IESZCZE ANIA BARASKA I ŚWIETEI PAMIECI AGATA MRUZ
Bartosz Kurek Ja pierdykam !!! ;/
Nie moge obczaic tego jak wy na siebie wrzucacie z powodu Bartka jedne piszą że go kohają spoko niech go kochają a zaraz drugie piszą ze ale wy to jestescie szmaty jak wgl moglyscie tak tapisac dajcie mu spokoj itd. !!!!!!
Skoro wgl wchodzicie na te stronke to nie z powodu jak gra tylko dlatego ze wam sie podoba ityle bo po co byscie wchodziły na tą strone ??? dąze do tego ze co wam da to ze sobie na siebie powrzucacie jedynie to ze sie bedziecie podniecac o ja to tej dogadalam i tej ;) Moim zdaniem komentarze są po to zeby wyrazic to co sie zawsze chiało powiedziec np jemu ale sie nie ma takiej mozliwosci heh ;) a czy wy tez lubicie jak:
sobie bije brawo jak przyjmie trudną zagrywke lub atak albo jak sie wkurzy kiedy zepsuje coś ;D lub te jego miny i wgl fajny jest heh ;)
Albo widziałyscie ze na kazdym innym meczu ma inne buty zawsze !! ;)
Mateusz Szczepaniak dzieki za kfffiatka;p dales czadu na eliminacjach w poznaniu;d mm sweet fotunie ;p kiss:*
Izabela Bełcik - Milena Sadurek Piękna Siatkareczka i do tego zajebiście gra jest Super !
Basia Gołąb jakoś tak wyszlo ze nie wchodzila mi pod obiektyw, a jak juz ja chwycilem to nie bylo to nic ciekawego, nastepnym razem sie poprawie i zdjec Marty bedzie pare ;-)
Maciej Żurawski - Jacek Krzynówek - Arkadiusz Radomski oni są sliczny;) boscy normalnie;);*
Karol Sramek - Mariusz Wlazły To zdjecie tez jest spoko , zreszta tak jak ty..... normalnie bomba.....
Sylwia Parys ładna twarz, piękne zęby, śliczne włosy, duże cycuchy...
ach, któż by nie chciał z nią pobaraszkować?
Hala Stulecia - prezentacja - kibice - Polska Najlepsi ;))) Polacy oczywiście ;D
cheerleaders KM Ostrów NajŁadniejsza Jest Sandra ! :D 3 Od Prawej..:)
kibice - Polonia Bydgoszcz Macie Racjeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
MKS MOS Wrocław Mnie się tam podoba xD Sama trenuję w MKS MOS WROCŁAW xD
03 brzuszek i cycuszki prześliczne
Anna Barańska jesteś bardzo ładna, piękna i świetnie grasz w siatkówkę chciałbym Cię kiedyś spotkać i chciałbym być tylko twój
Bartosz Kurek kolko..

Heh fajnie, ze masz chociaz jakies zdj zawsze to jaka pamiatka..
Ja mam w klasie goscia ktory dosc dobrze, a nawet bardzo dobrze gra w siatke moze kiedys tez bd takim dobrym siatkarzem jak BK

Dzis mecz z Brazylią z tego co czytałam to wyrownany byl i grał BK czyli juz jest dobrze z jego plecami..
02 100 % cielesna hot
kibice - Polonia Bydgoszcz tylko polonia...
Lee Richardson - Jarosław Hampel Jarek jestes wielki
Michał Szczepaniak A co ty babo wiesz o żużlu??!!?! WTS To jest MISTRZ!!!!!!! Szczepaniak jezdzić nie umie!!!! buhahaha
Katarzyna Skowrońska Dolata Bardzo ladnie tu wyszla jedna z moich ulubonych sitkarek czy ktos sie ze mna zgadza ze jest sliczna?pozdrowienia
cheerleaders KM Ostrów ???????????????????????????
Andreas Jonsson Bez pszesady nie da NAM w kość bo Was nie będzie w ekstralidze!!!!
Leigh Adams ta fota jest extra mam ja na pulpicie bylem na speedwayu w 2007 roku uwielbiam żużel. Żużel to najsłynniejszy sport przynajmniej mam taką nadzieję kiedyś też wstąpię do klubu Uni Leszno chyba jak rodzice wyrażą zgodę.
Polska - drużyna A gdzie macie Boruca?
Małgorzata Glinka Mogentale Jesteś najlepsza i najładniejsza ze wszystkich :)))))))))))
Roman Povazhny DOBRZE ZE CIE JUZ NIE MA W RYBCU 0 POZYDKU Z CIEBIE BYŁO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyszukaj zdjęcia
proszę używać polskich znaków
fotografia ślubna Wrocław
baza sportowców
nowe komentarze
Basia Gołąb Chcialbym aby dla mnie zatańczyła :)
Basia Gołąb Ślicznotka i te piersi mmmmmmmmmm
Anna Barańska aniu jesteś śliczna laseczka koham cię
upadek - Rune Holta - Wieslaw Jagus jagguś to mój tata
Sofia Gonzalez - Iuliia Gnydiuk Jestem bardzo dumna z moiej siiostrzenicy Magda Luxemburg
Tomasz Kosztowniak Solo nic się nie zmieniłeś od czasów gdy na szkolnym boisku grałeś z chłopakami.... ksywa też ta sama ,jeszcze z podwórka heh...
Tomasz Tłuczyński nkt mi go nie zabierze to moje ciach i koniec całuski dla tomka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kibice - Stal Rzeszów Uwaga bo wygracie resoviańskie mieczaki!!
stal stary polski klub
potęzny i wspaniały
bialo-niebieskie barwy ma
a w herbie jest ptak biały
i chociaz klub ten stary jest
kazdy mu wierny jest, każdy mu wierny jest!!
płoną stadiony, płynie krew
STal już tam jest!
stal już tam jest!
Z,Z,ZK<ZKS, Stal!!!:*
Michał Ruciak Rucek! Najlepszy jest! :) i ma słodkiego synka! <3
kibice - Stal Rzeszów resovia grać nie umie, tylko cwaniakują.. stal rządzi!!! ;];]

KOCHAM
kibice - Stal Rzeszów STAL I TYLKO STAL I TYLKO STAL RZĄDZII IRZĄDZIĆ BĘDZIE I WYGRYWAĆ
kibice - Stal Rzeszów Stal to bogowie... kocham ich, a resovia szkoda gadać, tylko w gebie mocni,,, taa taka prawda....
pozdro dla kibiców stali ::*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:
Bartosz Kurek 'hiehie'- uwierz nie uciskają go te ochraniacze :P wiem coś na ten temat
+ oj jest eXtra ;*
Bartosz Kurek ale na jakim zdjęciu???
samotność Bardzo mi się podoba to zdjęcie. Najlepiej oddaje istotę samotności. Gratuluję wrażliwości i talentu.