losowe komentarze
Co tu tak cicho dziewczyny piszcie o Emilu bo jakoś się tu nudno zrobiło :-(
Andreas jestem twojim fanem
wracaj szybko do zdrowia
mógłby się uśmiechnąć :)
tataj-jesteś pocieszny wiesz o ile wiesz co to znaczy bo za pewne taki burak nie wie
szkode ze masz zone
Jurica......przyszłość Uni leszno....!!!!
Do:KIBIC WROCŁAW: Ty twierdzisz że on jest wstrętny tak.....to LOL mi cię.....
Napewno zazdrościsz bo u was we Wrocławiu aż żal pomyśleć ozawodnikach....
Niedość że wstrętni to jeszcze jezdzić nie potrafią....!!!!!
jestem pod wrazeniem Humorow Naszego najwyzszego bo jak to tak mozna stworzyc taki talent jak Ania Baranska,Małgosia Glinka,Kasia Skowronska-Dolata CZy z reszta caly zespol polskich siatkarek i na dodatek takich... PIEKNYCH ZŁOTYCH ANIOŁKÓW??!!! ;-)))
Mariusz Wlazły to Mistrz i nikt go nie pobije Fan Mariusza
my nie lubimy skowrońskiej i śmieszą nas teksty, że antyfani zazdroszcza wszystkim gwiazdom -.-` pożal się Boże talentu.
HAHAHAH po to, zeby choć trochę znać sie na zuzlu ^^
witam .czym fotografujesz? chce sobie kupic luskrzanke ale mam ogromny dylemat jesli chcesz mi doradzic prosze o odpowiedz na asiemkadiabelek@hotmail.com pozdrawiam
Super Fotka
och jak dużo widzów- aż miejsc mogło zabraknąć :D
nawet dosyć ładne te panienki tarnowskie
Po 1.TY jesteś tępa.Po 2.Nie mam bujnej wyobrazni!!! Po 3.Jesteście tępaki!!!!!!!!! WTS żądzi!!!
Bartku kocham cie niedługo będę na meczu Skry Bełchatów mam nadzieje że dopcham sie pszez tłumy fanów i będę miała twój autograw i zrobie sobie z tobą zdięcie tak jak z panią Rozner trenuje siatkówkę i jestem atakującą bardzo podobają mi sie twoje ataki i mam nadzieje że będę atakować ruwnie dobrze jak ty. KOCHAM CIE jesteś boski pozdrawiam cie ,panią Rozner wszystkich fanów siatkówki koleżanki z dróżyny i naszego cudownego trenera pana Tomka ,KOCHAM CIE BARTKU i zawsze będę kochać oglądałam wszystkie mecze i moge was zapewnić że z KURKIEM ZDOBĘDZIEMY ZŁOTO . I love you Kurek
Sie nie podszywam pod "Stal" nie ja jeden koszystam z tej strony cioto!!
LEIGH ADAMS IMŚ 2008r!!!!
Te czapeczki są przypałowe:D:D:D i jeszcze adidasy no ladnie :P
A nie wiesz co tam u niego ?
Yyy...
Siemka wszystkim...
Po co wy sie kłucicie co wam to da???
przecież z tych kłamstw prawdy nie wydobedziecie...
Pozderki;)
KMO stulcie pyski :) bo wy to tylko lapuwciaze:)
Zdzisek Ty sie nigdy nie nauczysz trepie glupi. Pedersen nigdy juz nie zrobi tego co zrobil w swojej karierze Adams. Wali mnie to jak jezdzi liczy sie to co juz zrobil a forme zawsze moze poprawic. Wogole takie inbecyle jak ty nie powinny tu miec nic do powiedzenia. Jak juz ci sie ten Pedersen tak podoba to wez sie z nim hajtnij bo i tak wszyscy wiedzaq ze ty jestes pedal. Adams najlepszy!!!
hmmm .....
bialo zelone !!!!!!!!!!!!!!!!!
Żuraw to mój idol!
zajebista hehe
Amazing. ! :)))
najlepsza z 1;]]
och co za piekne zdiecie ;0 Kapitan + zawodnik Greg zawsze fajnie wychodzi na fotkach ale pepe nawet terz wyszet :PP