losowe komentarze
jak ja go nienawidze to juz masakra. ^^
wiecej fotek wsyztkich dziwczyn by sie przydało :)
Do gosć
ja rozumiem cie ale nie rozumiem nie których osób dziewczyny w wieku 11 lat a one pisza ,,kocham cie bartus" itp ja sie zaloze ze sa tutaj niektore 11 - latki ktore tak pisza tak mozna miec swoiego idola mozna uwarzac ze jest najlepszy ale nie mowic ,,kocham cie bartus, Bartkek "itp :D ja tylko po prostu stwierdzilam fakty i tyle dobra moge nawet przyznac ze jest przystoiny i ze dorze gra <----- zmienilam o nim zdanie gdy zobaczylam fotki jak lezal na polowie boiska kontuzjowany :( wiec nie wszyscy zawodnicy poswiecaja sie tak ....a w poprzednim poscie nie napisałam ze jest jakis tam tylko powiedzialam ze nie jest najlepszy i tyle wiec....Moge sie powtórzyćTak jest przystoiny :D a i ja tez b.lubie siatkówke :) ogladam kazdy mecz :) pozdro dla calej naszej reprezentacji:)
Śliczna z Ciebie dziewczyna Paulino. Pozdrawiam i życzę sukcesów w grze.
Karol jesteś najlepszy...................
CKM Włókniarz jest najlepszy. Ja lubie bigos i sciągałem na sprawdzianie gimnazjalnym. Nawet kupiłem dzisiaj pomidory ii ugotowałem sobie zupe , której nie zjadłem bo była z pomidorów. Rzeszów jest super. Lubie placki ziemniaczne. Nie lubie siebie. Lubie to samo co lubie. Pozdrowienia dla samego mnie
ale Bartek Kurek jest zaje.... ładny mmm:
:*: to dla ciebie Bartek
Jak dla mnie nie jest to jeden z lepszych zawodnikow...alee..kazdyy mysli inaczej ..nie jestem jego fanka..
nie podskakuj e biemu
Boooskooo
Porażka po co się tak napinacie jak i tak nigdy w histori klubu nie zrobicie takiej oprawy jaka była na ostatnich derbach na resce ahahahha
PRZYPUSZCZAM ŻE I NA TYCH DERBACH BĘDZIE WAS DUŻO MNIEJ !!
Sajo nara żydki
* ty moj cukiereczku jestes boski Trollku szalejeza tobą i nie moge opanować sie kiedy Cie widze...
* odpisz
prosz+e .+.+.
* kocham Cie
*
kocham kocham kocham! jak cholera.! tylko Stal! i Holtański!
chciałbym zeby mnie tak przyjeła w ramiona jak ta piłke
5:1 dla gości
Na chmury... Zastanawiali się czy jeszcze będzie padać... Tak jak wszyscy zgromadzeni na stadionie ;| Mądre pytanie
To chyba najseksowniejszy żużlowiec w całej historii żużla
Buhahahaha nie rosmieszaj!!! LESZNO bedzie miec mistrzem bo te knypki nie dorastaja nam do piet!!! A za rok to Adams bedzie Mistrzem!!!! DO BOJU LESZNO DO BOJU BYKI!!!!
Najpiekniejsze dziewczyny w całej Europie piękne i w ogóle ahh :D:D
o Jessu a co wy myślicie ze on bedzie miał jaka laske? jakomś gwiazde, aktosrQ piosnekarQ może...ale napewno nie bedzie sie tym kierował tylko tym ze ja kocha i on moze pokochac każdą laske. Zrozoumcir to wkoncu bo zyjecie w jakims zaciemnieniu a mnie na nim nie zależy. Znam osobiście Krzysia i on jest jak normal człowiek !!!
Ja bym powiedział, że to nie szczere komentarze są kasowane ale głupie.
ŚliCzny BartuŚ
I like him! ;D
/ swedish-rospiggsfan!
hehe pijaki ;
*
wiem że dziewczyne ma napewno i ma naimie anita ale chyba jest z warszawy chyba !!!
Pawełek jest swietnym siatkarzem:) Jeszcze jaki przystojny a i Igor niezle ciacho:P
moim zdaniem para hans andersen jason crump to najlepsza para na świecie ale ja kibic żużlowy wierze ze para adams champel z nimi wygra w meczu ligowym znimi wygra bez największego problemu i ich ograjom w meczu ligowym u siebie i na wyjezdzie to wsystko napisał kibic żużlowy ks s.s.a unia leszno łukasz guziak i oczywiście pozdrawiam wszystkich kibicuw czarnego-sportu paa-paa pozdro
bydgoszcz dołem Sparta górą
kocham cie ebi jestes Pieny =\]
Andreas jestem twojim fanem