ilość zdjęć w galerii: 30
data dodania: czwartek 29 wrzesień 2005
Od dziś na stronie oglądać można galerie z meczy Lotos Gdańsk - Atlas Wrocław, rozegranego 3 lipca i wygranego przez gospodarzy 55:35.
losowe komentarze
aniu jestem w tobi zakochany.
Kocham:D:D:D
Piekno i nie zwylke umiejetnosci w jednym ciele. Najpiekniejsza siatkkarka Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2008r. Anno zycze Ci samych sukcesow w sporcie, ktory jest dla Ciebie zarowna praca jak i pasja. Wszystkiego najlepszego i powodzenia.
dziękuję bardzo...
ZA TO CO ZROBILES DLA POLONI,ZE UCIEKLES Z TEGO KLUBU,DLA JAKIS MARNYCH PIENIEDZY,ZYCZYMY TOBIE SPADKU DO PIERWSZEJ LIGII I ZOBACZYMY CZY NIE WROCISZ NA CZWORAKACH DO POLONI LUB DO JAKIEGO KOLWIEK KLUBU Z EKTRALIGI!!!JUZ SA EFEKTY PO TRZECH PIERWSZYCH KOLEJKACH.POLONIA ZAWSZE I NA ZAWSZE ZOSTANIE W EKSTALIDZE I NIE RAZ ZDOBEDZIE MISTRZA POLSKI BEZ GWIAZDECZEK JAK TO BYLO Z GOLLOBAMI I Z TOBA.NAJWAZNIEJSZA JEST ZAWSZE ATMOSFERA I WIEZ W DRUZYNIE JAKA TERAZ PANUJE W POLONI!!!!!!
Widocznie mamay się czym podniecać!!!!! Tylko wsnach macie lepszą publiczność!!! I nie obrażaj NAS,bo nieżyczymy sobie tego JASNE !!!!! A wy co może leoiej kibicujecie CO??? Wrocław ma LEPSZYCH KIBOLI!!!! I sami sobie wstyd przynosicie!!! ATLAS GÓRĄ a LESZNO KANALIZACJĄ!!!! WTS NIENAWIDZI kibiców z LESZNA!!!!!!!!
ej ty Spartanin lepiej patrz na siebie. Co?? Zazdrość cię zżera?? Może tak sam zaczął byś jeździć i popiszesz się przed Krystianem Twoimi ekhem tak zwanymi zdolnościami na torze:D ;p a dopiero później pisać ze On jeździć nie umie
mocne, klimatyczne
takze jestem trojanowski piotr z poznania.moze rodzinka.
No widzisz sam sie przyznałeś że filmiki animowane lubisz suń sie flaku po tapecie bo nadepne...a ty lepszy leszczu nie podskakuj cepie....
Jonsson jestes KOFFFFANY !!! I mam nadzieje ze pokazesz im na czy mpolega ten sport !! 3mam kciuki
Tomeeek :))) naj najlepszy skrzydłowy !!!
Piękne są, po prostu brakuje mi słów. A do tego jak grają. Tylko patrzeć i podziwiać. Pozdrawiam wszystkich kibiców siatkówki :]
Jak bramkarz z piłki nożnej, piąstkowanie,. Dobrze że nie trafiła w Kasie
Ładne oczy :P
:)
twoja buzka jest słodka i sliczna
brzydka i jeszcze te pachy
Ok!! Zadzwonie do Nickiego dzisiaj i Mu pogratuluje Pozdrawiam
fajna fotka
Ania jest piękna ale Katarzyna Skowrońska piękniejsza
te dwie foczki sa miodzik i schrupałbym je na ...
Tylko Polonia od 1951 r. nie spadła z ekstraligi żużlowej!! Wszystkie inne kluby spadły, łącznie z Waszym Atlasem do glazury nie tylko dla Pazury buhahahahah !! ]
Polonia forever!!
nikt sie nie wdaje w podworkowa wymiane slow :) uwazam ze ta pani "nie jest ladna" kazdy moze tak uwazac i kazdy moze tak napisac :) kwestia gustu. pozdriawiam goraco :)
Aniu Zaje fajne.Tylko uśmiech.Ten wie co robi.
Ty jestes miszczem i sie nigdy nie poddajesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dzięki Niunia :-) A gdzie tańczysz?
Wszedzie mam zdjecia Bartka Kurka,a dlatego ze przypomina mi on kogos w kim sie zakochalam.Niestety nie mam z nim kontaktu,ale Bartek jest identyczny jak on.Tylko czy Bartek pracowal jako kelner w tym roku??Caluje Bartka i pozdrowienia
ŻąAl .pl to mało powiedziane z Was moje drogie !
OLE OLE OLE nie damyyyy sieeee!!!!!!!!!