losowe komentarze
Ale, która Kasia, bo jak dla mnie to tylko Skorupa :))
Sylwia, jesteś boska. super ze wrociłas , bo naprawde masz super pozytywna energie. Ale Seba, gdzie są jakieś zdjecia Paulinki?:(
Najwiecej mają witamin mają nasze dziewczyny , a Ania wzieła za dużo witamin i łamie serca panom ;D
jest dobry w te klocki prawda
Aniu jestes e`best w naszej druzynie.grasz tak samo pieknie jak wygladasz. KVINTESENCJA KOBIECOSCI ")
Mariusz jestes super,świetnie grasz i jesteś bardzo przystojny!!!!!!!!!!!!
Szkoda że jesteś żonaty:-) Jesteś slodki jak cukierek!!!!
ty masz chyba ze sto lat dziewczyno ale to mi nie przeszkadza . daj szanse innym dziewczynom wszedzie sie wpychasz pierwsza na wszystkie uklady i do zdjec nie za stara juz jestes
moje ZŁOTKA jesteście najlepsze na świecie juz nie moge sie doczekac kiedy wyjdziecie na parkiet.Kocham Was.
:)
A Majka jak zwykle powala uśmiechem
w kazdy piatek w slowie polskim | Gazecie Wrocławskiej jest terminaz ;)
śliczna jesteś xD
Na co czekasz??
ładna jest
Zakochać się można jak się patrzy na te uda ;)
Ania Barańska ma sexy pupe !!!
ej to prawda
bo ja widziałam zdjęcie jak oni idą za ręce
moje kochanie. : ) < 3
piekna jestes
to jest Justyna, a nie Sara :)
gdzie sie podziala ta super laska, ktora jeszcze niedawno tanczyla w slasku?????
dziewczyny jestescie super
Fajne
Taka Piękna Okolica Gdyby Nie Falubaz Była BY STOLICA :) Ok nie bdee go wyzywac ale nienwidze go Buśśśśśka dla Spartanina:)
Emi, hmmm. Pewnie max ; D Ciesze sie że zobacze się nim na tym meczyku ;) Będę mogła mu pogratulować, bo zapewne wygra ;O ; ) ; D Pozdro Daria ; * I wszystkie fanki żużla ; )
Czy wyswietlenie może zależeć od przeglądarki (chociaż inne "widzę" normalnie), bo mi dalej wyświetla tekst o ochronie praw autorskich?
Pan Jan Borysewicz powinien zacząć się poważnie zastanowić nad leczeniem.
Ten muzyk spowodował rozpad dwóch, swoich małżeństw.
Ma naprawdę bardzo dużo szczęścia,że jeszcze żyje.
Wielu artystów niestety, ale prowadzi hulaszczy tryb życia,który doprowadzi
ich do nagłej śmierci.
Naprawdę współczuję ich Rodzinom.
Znam to środowisko artystyczne i wiem,że Panowie artyści będą mieli bardzo duże problemy ze zdrowiem w starszym wieku.
spoczywaj w pokaju;-[ ;-[
ciało spoko jak każda cheerleaderka ale twarz....nie bardzo
NO I TAKIE ZDJĘCIA MOŻNA OGLĄDAĆ CAŁYMI DNIAMI