losowe komentarze
wooow
hehe Komar na zdjeciu.
po drugie -> malo fotek :)
skombinuj dobry motor i jest gitara
Zajebista fotka, bo dziewczyna jest zajebista!!! Domi i Domi górą, a wieśniaki które dają takie kompromitujące komentarze niech spadają!
Dziewczyny ładne, ale te stroje to mam nadzieję, że to jakiś żart, którego nie odczytam z samych zdjęć, gdyż pewnie nie znam kontekstu.
musisz troszeczke schudnąć
sliczna Daga
mario kaj grosz teraz
GKM & CKM! ale do kogo to Włókniarze?
A skąd ja mam to wiedzieć nie tylko ja korzystam z tej strony.
super laska
do domu wy to moze i najlepsi ale w demolowaniu stadionu jakby z buszu wypuszczeni!!!! widac co soba reprezentujecie!!! wiocha dobrze ktos napisal !!!!
wts to dobry fan klub!!
Kocham je wszystkie
Dziewczyny, wiem że to nie wasza winna tylko trenera, ale Wasze układy są średnie delikatnie mówiąc. Cały czas pokazujecie to samo, my już wiemy, że potraficie zrobić szpagat, dwa obroty, czy kopnąć nogą do sufitu. Układy są chodzone, mało tańca w tańcu.To nie porywa.
Kto wział ta brzydule do zespolu??? masakra
bardzo podoba mi się twoje ruchy ja też jestem cherlederką
CZARNE DIABŁA!WIERNI KIBICE
kocham cie ebi jestes Pieny =\]
Jesteś najlepszym zawodnikiem!!!!!!!!!!! Kocham cię:)
jestes szybki i bardzo dobry :)))))
Jesteś suuuuuuper kocham cię. Jesteś naprawdę bardzo przystojny.Niezłe z ciebie ciacho
Dajcie spokój.....żałosne-ON JEST BOSKI-ON JEST CUDNY-KOCHAM GO!!
Jego wygląd może faktycznie was fascynować bo jest przystojny..ale dajcie żyć jak Bartek rzeczywiście to czyta (w co śmie wątpić) to ma z was strasznego łacha...To naprawdę bardzo dobry zawodnik...Ale denerwujące są te wasze wyznania. Wiem coś o tym bo sama trenuje....:)
tutaj tez strzelilem z portugalią
[*]
Oj męszczeźni szalejcie;)
Spk;
cudowne zdjęcie nie ma nikt do niej gg
Jesteś najlepsza i najładniejsza ze wszystkich :)))))))))))
Ładna i sympatyczna, jak jej siostra Ania
śliczny chłopak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! po prostu śliczny :) normalnie wzroku nie można oderwać :D