ilość zdjęć w galerii: 12
data dodania: wtorek 06 czerwiec 2006
Zapraszam serdecznie do obejrzenia pierwszej serii wybranych - nie publikowanych wcześniej zdjęć dziewczyn z zespołu tanecznego cheerleaders Śląsk Wrocław.
W galerii jest 12 fotografii z początkowej fazy sezonu 05/06.
losowe komentarze
Jedna wielka komedia. Pałacie platoniczną miłością do człowieka, którego żadna z was osobiście nie zna i tak na prawdę nie kocha. Nie powinno was też obchodzić czy Bartosz ma dziewczynę, czy też nie. Jest to Jego życie i sprawa czysto osobista. I pragnę zauważyć, że poprzez wypowiedzi, które padają w sumie nie tylko na tym forum wszystkie dziewczyny, które przychodzą na mecze dla siatkówki szufladkuje do zakładki HOT13. Kiedy idę na mecz spotykają mnie komentarze typu "Ojej, a za kim to na mecze się lata?", kiedy ja chcę obejrzeć grę drużyny. Dziewczyny nie kompromitujcie się i nie i powiedzcie STOP MIŁOŚCI PLATONICZNEJ. Rozejrzyjcie się dookoła. Może za rogiem czeka na was prawdziwa miłość? pozdrawiam :)
I będzeimy...HeHeHe szkoda ze sie nie spotkamy bo bedziecie w I lidze ale to nie jest ash takie straszne naprawde :P :P :P HaHaHa
sie ma Patryk
Emil ma dziewczynę w Rosji!!!
Ale dupcia... Hmmmmmm
aga ogladam cie juz wiele lat i jestes moja najlepsza koszykarka w polsce i w dodatku najladniejsza twoje zdjecie jest na mojej tapecie komputera pozdrawiam cie bardzo
Skórnicki fajne zdjęcie
Bardzo ładne ujęcie
najlepszy trener jaki moze byc ale brzydki tez nie jest:)
POLSKA DRUżYNA JEST NAJLEPSZA MYśLę żE TO NASZ NAJLEPSZY SKLAD
jaka gruba i duża ś....a z angli
HWDA!!
Do pluszowa- ja też widziałam te fotki. I powiem Ci, że dziewczyna niczego sobie... Niczego jej nie brakuje. Najlepsze zdjęcie jest to pod tą "altaną". Bartosz zrobił taką śmieszną minkę:)
to jest naprawde QUEEN
ALe DURNIE!!!! pozdrawiam WROCŁAW
brawo!!!!!!!!!!!!
Bartek jest gejem wiecie o tym? Wiec nie macie się co łudzić chociaz jest śliczny
Labirynt Fauna?
extra!
super zajefajne zdjęcie poproszę o więcej takich zdjęć
Brawo Lenka!
widzialam je jak siedzialy:] nawet kibicowaly jak reszta kibicow hehe
JA TEZ ZA TOBA BARDZO TESKNIE !!! DZIEKI ZA FONA ALE BYLAM U JUSTYNY !!!!! POZDRAWIAMY BUZIACZKI :)))) KC:P
moj brat pracuje z zespolem queens................lyso wam co???????? mam ich autografy
heh... najlepsza siatkarka:P
ożesz...! Dziewczyna nie jest brzydka tylko ta fota w baaaaaaardzo złym momencie zostala zrobiona...dlatego wyszedl efekt grubaski
masakra... ucielesnienie brzydoty
panie T. Golob oglądam własnie drużynowy PŚ. i sądze zebys sobie ddpuścił jazde na zuzlu , a moze i rowej jest dla ciebie za szybki.
Gosiu jesteś bombowa. Wspaniale grasz wspaniale wyglądasz. Kadra bez Ciebie to cios. Napewno odczujął brak Ciebie.
Zdzisek bede miał nowe gg po świentach to Ci podam numer
Jesteś śliczna jak cały zespól wasz pozdrawiam